Petice proti výstavbě bytového domu v ulici Žalovská

Prosíme o pomoc formou online petice, která pomůže k znovuprojednání uvažované stavby bytového domu na místě bývalé prodejny potravin v ulici Žalovská. Developer plánuje zastavět tuto plochu a její okolní zeleň čtyřpodlažním bytovým domem, jehož zastavěná plocha má být  2x větší a minimálně 6x objemnější než stávající prodejna.  

Klidná část Čimic, kterou je nyní ulice Žalovská a její okolí, se touto stavbou naprosto naruší. Při pohledu z ulice Žalovská pak bude pouze vysoká zeď.
Dalšími negativními důsledky stavby jsou: navýšení provozu, zvýšený hluk, ohrožení statiky a zastínění stávajících domů, likvidace vzrostlých stromů a omezení počtu parkovacích míst, která jsou nyní v ulici Žalovská k dispozici.  

Pomozte nám v boji proti těmto developerským záměrům, kterých je v Čimicích čím dál tím více. Vyplněním povinných kolonek této petice dáváme naším voleným zástupcům najevo, že nám na životním prostředí a vzhledu Čimic záleží.  

Více informací o plánované stavbě najdete na: www.prozivotnaseveru.unas.cz nebo na FB stránkách: www.facebook.com/prozivotnaseveru    

Předem velice děkujeme za Váš hlas,        

 

Jaroslav Rys
člen rady spolku Pro život na severu, z.s

 

 

Potvrzení podpisu online petice
Na uvedený mail Vám přijde mail, ve kterém je odkaz pro potvrzení podpisu, na ten prosím klikněte a podpis se započítá.

 


Pro život na severu, z.s.    Kontaktujte autora petice