Bezpečný Strkov - Bezpečná Planá

Svým podpisem petice podporujeme zvýšení dopravní bezpečnosti na Strkovské ulici, která zůstává po dlouhá destiletí nebezpečnou průtahovou komunikací v hustě obydlené zóně v Plané nad Lužnicí, kde je denně porušovaná zákonem daná rychlost a vzhledem k úplné absenci přechodů není možné tuto komunikaci v klíčových místech bezpečně překonat. Stejně tak podporujeme koncepční zvýšení dopravní bezpečnosti v místě našeho bydliště adekvátními prostředky (značení obytná zóna, zpomalující prvky), tak jak je tomu bežné v moderních městech.

Konrétně požadujeme:

1.Zavedení radarového systému měření s dopadem na pokuty (dodržování zákonem předepsané rychlosti 50 km/h a 40 km/h) na ulici Strkovská.

2.Umístení přechodů pro chodce mezi autobusovými zastávkami „U lihovaru“ a u vstupupní komunikace do Strkovského parku (u ATEXU) na ulici Strkovská.

3.Koncepční změny dopravní bezpečnosti v ulicích města Planá nad Lužnicí - postupné zavedení značení „obytná zóna" a umístění zpomalujícíh prvků na vhodné úseky komunikace.

 


Ondřej Kott    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ondřej Kott svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )