Babišova média musí přiznat, že mu dělají kampaň!

LIDÉ, ČTĚTE! Premiér Babiš mě inspiroval.
Ve svém pořadu „Čau lidi“ se totiž navážel do zpravodajství Seznam.cz. Podle něj dělá kampaň a měl by svoje zpravodajství označovat jako „politickou kampaň proti Babišovi“.

To mě přivedlo na nápad – TO, CO CHCE Babiš po Seznamu (zcela nesmyslně, protože vlastníci Seznamu nejsou v politice), CHTÍT NAOPAK PO JEHO MÉDIÍCH. To je fér, ne? PROTOŽE ON V TÉ POLITICE JE. Prostě na hrubý pytel hrubá záplata...
 
Tedy aby noviny jako Mladá Fronta, Lidové noviny, Metro, 5plus2, časopis Téma, rádio Impuls, televize Óčko, weby iDnes, Lidovky, Expres, časopisy Žena a život, Tina, Chvilka pro tebe, Cosmopolitan, Rytmus Života, a mnohé další (na které vám dám link v závěru) přidaly vždycky ke svému názvu sousloví „toto médium dělá kampaň pro Andreje Babiše“.

A abych v tom nebyl sám, spustil jsem k tomu i tuhle online petici, kterou najdete na adrese: https://www.petice.com/babisova-media-kampan . Tak jí podepište taky 😊
 
Abychom si rozuměli – jde o tohle - nezávislá média jsou jedním ze základů každého normálního státu. Musíme je mít, tyhle hlídací psy demokracie. Novináře, kteří se prostě nebudou bát jít po hlavounech, ať už budou z jakékoli partaje. Hlava nehlava. Kteří za nás budou rozkrývat špinavosti v politice a veřejné správě. Taková média, která z mocných nemají strach.
 
A z druhé strany - média, která jsou mocenskou pákou či vlastnictvím vlivných, prostě z podstaty neplní svou úlohu. Navíc – na rozdíl od jiných – mají svého majitele přímo v politické funkci. A tak by to, co Babiš chce po ostatních, by tak měl PŘEDEVŠÍM PLNIT ON SÁM. A právě proto by obsah médií, která vlastní, měl být označen oním „toto médium dělá kampaň pro Andreje Babiše“.
 
Jste pro? Tak tu petici podepište! A SDÍLEJTE TO, NEŽ TO BABIŠ KOUPÍ VŠECHNO!
 
PS: Pokud by vás to zajímalo, tak premiérovi Babišovi patří plná 1/3 všech českých médií (komplet je najdete tady: https://www.mediaguru.cz/media/14555/mapa-vlastniku_infografika_2020.pdf ). K tomu vlastní dalších jen v ČR cca 600 firem. Dalších víc než 100 v jiných státech. Jejich soupis najdete tady: Impérium AB (investigace.cz).
 
Jan Kuchař, starosta Františkových Lázní ( https://www.facebook.com/JanKucharSTAN )

kuchy-10.jpg

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Jan Kuchař bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...