Žádost o umožnění Jaroměřského koncertu Tomaše Ortela

Vážený pane starosto, dámy a pánové, zastupitelstvo

Reaguji na petici pana Mgr. Jana Hamerského proti vystoupení kapely Ortel v Městském divadle v Jaroměři

Jako fanoušky kapely Ortel nás velice uráží pomluva pana Hamerského tím, že nás ve své petici nazývá rasisty a xenofoby , kteří by měli návštěvou koncertu kapely ohrožovat seniory, ženy a děti města Jaroměř.
Dále nás uráží tím, že nás má za výtržníky a vandaly, kteří by měli způsobit vlnu násilí a výtržností ve vašem městě.

Informuji vás tímto, že písně kapely Ortel nejsou nacistické, rasistické ani xenofobní a své fanoušky Tomáš Ortel svými písněmi k ničmu podobnému nenabádá.
Na koncerty kapely chodí lidé různých věkových skupin od malých dětí až po seniory . A to z důvodu, že texty písní jsou pravdivé a upozorňující na situaci v naší zemi, která není příliš dobrá. Ne však vinou kapely Ortel ale vinou vlády, která nám všem a to nejen fanouškům, ale všem občanům v této zemi život zdárně znepříjemňuje.

Žádám Vás tímto, abyste petici pana Mgr. Jana Hamerského nebrali v potaz a neakceptovali jeho možnou demonstraci a tím jasnou provokaci fanoušků před hlavním vchodem MD. Dle mého názoru je pan Hamerský ne jen historik ale i hysterik šířící klamné informace o kapele a fanoušcích.
Dále vás žádám o umožnění vystoupení kapely Ortel v Městském divadle v Jaroměři a zároveň vás tímto všechny srdečně zvu, abyste se koncertu zúčastnili a sami se přesvědčili.

Za kladné vyřízení mé žádosti vám všem předem děkuji.

  1. S pozdravem za všechny fanoušky a příznivce kapely Ortel Ivana Jeroušková

 

 


Ivana Jerouskova    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Ivana Jerouskova, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...