Žádost o umožnění Jaroměřského koncertu Tomaše Ortela

Vážený pane starosto, dámy a pánové, zastupitelstvo

Reaguji na petici pana Mgr. Jana Hamerského proti vystoupení kapely Ortel v Městském divadle v Jaroměři

Jako fanoušky kapely Ortel nás velice uráží pomluva pana Hamerského tím, že nás ve své petici nazývá rasisty a xenofoby , kteří by měli návštěvou koncertu kapely ohrožovat seniory, ženy a děti města Jaroměř.
Dále nás uráží tím, že nás má za výtržníky a vandaly, kteří by měli způsobit vlnu násilí a výtržností ve vašem městě.

Informuji vás tímto, že písně kapely Ortel nejsou nacistické, rasistické ani xenofobní a své fanoušky Tomáš Ortel svými písněmi k ničmu podobnému nenabádá.
Na koncerty kapely chodí lidé různých věkových skupin od malých dětí až po seniory . A to z důvodu, že texty písní jsou pravdivé a upozorňující na situaci v naší zemi, která není příliš dobrá. Ne však vinou kapely Ortel ale vinou vlády, která nám všem a to nejen fanouškům, ale všem občanům v této zemi život zdárně znepříjemňuje.

Žádám Vás tímto, abyste petici pana Mgr. Jana Hamerského nebrali v potaz a neakceptovali jeho možnou demonstraci a tím jasnou provokaci fanoušků před hlavním vchodem MD. Dle mého názoru je pan Hamerský ne jen historik ale i hysterik šířící klamné informace o kapele a fanoušcích.
Dále vás žádám o umožnění vystoupení kapely Ortel v Městském divadle v Jaroměři a zároveň vás tímto všechny srdečně zvu, abyste se koncertu zúčastnili a sami se přesvědčili.

Za kladné vyřízení mé žádosti vám všem předem děkuji.

  1. S pozdravem za všechny fanoušky a příznivce kapely Ortel Ivana Jeroušková

 

 


Ivana Jerouskova    Kontaktujte autora petice
Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )