Žádáme prezidenta České republiky Miloše Zemana, aby v žádném případě nejmenoval Martina Kupku z ODS a Víta Rakušana z PiratStanu

Žádáme prezidenta České republiky Miloše Zemana, aby v žádném případě nejmenoval Martina Kupku z ODS a Víta Rakušana z PiratStanu kvůli jejich nezákonným a diktátorským výrokům, které nepatří do demokratické společnosti. ( Lidové noviny 4.12.2021) Na podporu ochrany Ústavy ČR a našeho požadavku zakládáme  petici a svoláváme demonstraci na 12.12. 2021 v 14:00 na Václavské náměstí v Praze

Martin Kupka, kandidát na  ministra za ODS:
Lidé se musí chtít podvolit!“
Vít Rakušan, kandidát na  ministra za PiratStan
Jestliže je u policistů problém, že se s přestupky vypořádají raději domluvou a do konfliktů se nepouštějí, nemusí nasazení místního strážníka stačit“

Tímto výrokem se budoucí ministři dopustili vlastizrady. Tak jako diktátoři v minulosti, ale i v současnosti chtějí pokořit lid. Chtějí zaujmout místo v nové éře totality, chtějí nás ovládat.
Nikdy, nikdy nepřipustíme, aby naše děti žily v diktatuře. Neohneme hřbet, nepodvolíme se. 
Vyzýváme všechny svobodomyslné občany k osobnímu odporu dle článku 32 Ústavy České republiky. Nikdo nesmí porušovat naše práva a svobody garantované v našem právním systému. Kdo tak veřejně činí, stává se zrádcem národa a páchá trestní čin vlastizrady.
My z hnutí Chcípl PES veřejně vyhlašujeme odpor proti zločincům nastupující vlády. Budeme do posledního dechu hájit Ústavu České republiky, a to nejenom slovy, ale i činy. První odpor proti diktatuře Rakušana, Kupka, Pekarové a ostatních svedeme 12.12. ve 14.00 na pochodu za svobodu, který začne na Václavském náměstí.
Jakub Olbert a Jiří Janeček
Chcípl PES

Petiční výbor ve složení
Jakub Olbert, Nad Šeberákem 3, 148 00 Praha 4
Jiří Janeček, Eškova 33, 26223, Jince 

24DD0FD8-FAD8-41F5-A7EA-C86C24126389.pngEB33A68D-EFCB-4BF3-BA6F-187F9CC64EAB.png

956E8630-E2B9-4243-9CBA-46BA3A623005.jpeg


Jiří Janeček    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jiří Janeček svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )