Pomoc poškozeným firmou Ekonomické stavby

Žádáme o oficiální pomoc poškozeným firmou Ekonomické stavby. Petice za oficiální vyšetření všech případů poškozených - petice proti zadlužování českých rodin firmou ES.

PODEPISOVAT MŮŽETE ANONYMNĚ-SKRYJETE SVÉ JMÉNO !

Na základě klamné reklamy firmy ES  přicházejí rodiny, samoživitelky, jednotlivci o své peníze a stávají se dlužníky. 

Žádáme o oficiální prošetření obchodních taktik ES, o prošetření každého případu poškozených a zastavení zadlužování rodin.

Zájemce o stavbu domu firmou ES dopadne tak, že dům nemá a platí vysoké úroky za půjčku, která měla sloužit jako záloha na dům... 

Výsledek je: zničení rodiny, zadlužení, úpadek, sociální nejistota rodiny.

Informace o petici bude zaslána vládním úředníkům a mediím.

 

NEJČASTĚJŠÍ SCÉNÁŘ KOMUNIKACE S ES:

ES: Jsme zkušená, ohodnocená firma, která si umí poradit s každou situací zákazníka.

klient ES: To je super, potřebuji bydlení. Mám však málo peněz, dokonce i úvěry.

ES: Nevadí, to zvládneme. Máme program s názvem Nulová hotovost a Chytrý nájem.

klient ES: Do toho jdu, mám velký zájem.

ES: je tu jen takový detail, abychom mohli začít něco dělat, potřebujeme zálohu 170 tis. Když peníze nemáte, půjčíme vám od druhé firmy s názvem Chytrý nájem.

poznámka autora...Společnosti Chytrý nájem a ES velí stejný pa Mencl a vlastně si tak přehodí peníze z jednoho účtu na druhý. Klient peníze - půčku 170 tis nikdy neuvidí..

klient ES: ok, tak jestli je to jen maličkost, využiji toho...

To je ta chvíle, kdy se podepisují směnky s vysokým úrokem. .......

ES: Nebojte se, půjčka se sjednotí s hypotékou, kterou vám zařídíme. Banky jsou tak zvyklé, dodali jsme jim hodně klientů, máme unich dobrou pozici...

PAK UŽ SE NIC NEDĚJE, KLIENT ZJISTÍ, ŽE NA HYPOTÉKU NEMÁ PŘÍJEM A CHCE SE S ES DOHODNOUT......ES však nekomunikuji, nemusí, obchod je uzavřen a úroky každý den stoupají.......

klient ES se dostává do dluhové pasti....

 

 

POZNÁMKA PRO POŠKOZENÉ:

1.6.2019 PLATÍ NOVELIZACE iNSOLVENČNÍHO ZÁKONA - mění se pořadí pohledávek, pohledávka, kde úroky jsou vyšší jak jistina je tzv podřízená...

Význam spojení podřízená pohledávka:  ustanovení § 172 odst. 2 insolvenčního zákona. Podřízenou pohledávkou je pohledávka, která má být uspokojena až po uspokojení jiné pohledávky, případně ostatních pohledávek dlužníka. V praxi se tak stává, že podřízené pohledávky nemusí být v insolvenčním řízení uspokojeny.

 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Petr Petice svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...