Petice za ukončení dlouhých strastiplných transportů živých zvířat. * Stop dlouhotrvající kruté a bezcitné přepravě hospodářských zvířat! * Nepřihlížejme utrpení, zvíře není věc!

Kontaktujte autora petice

Nepřihlížejme utrpení

2022-01-23 20:22:02

NEPŘIHLÍŽEJME UTRPENÍ, ZVÍŘE NENÍ VĚC!

MLUVÍME ZA TY, KTEŘÍ SAMI NEMOHOU.

DSZ_ZA_PRÁVA_ZVÍŘAT_+_APB_661.jpgDSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT - OCHRANA ZVÍŘAT A JEJICH PRÁV


DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Odpověď DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT předsedovi vlády Andreji Babišovi na jeho dopis reagující na petici za ukončení dlouhých transportů živých zvířat

2021-05-04 19:47:37

Dopis_od_A.Babiše_._._.jpgdopis_od_A.Babiše_.jpgVážený pane předsedo vlády,

 

děkujeme za Váš dopis reagující na naši petici za ukončení dlouhých transportů živých zvířat a oceňujeme Váš přístup k této problematice.

 

Touto peticí jsme chtěli upozornit, jak sám uvádíte, že nařízení přímo aplikovatelné v ČR transporty živých zvířat na dlouhé vzdálenosti nezakazuje. Stanoví závazné, avšak pouze formální podmínky, které je nutno dodržet. Praxe je však naprosto jiná, vycházíme-li z mnoha různých zpráv, informací a obrazových materiálů z převozů a z dalších veřejně přístupných zdrojů. Účelem této petice je rovněž poukázat na utrpení zvířat při dlouhých přepravách a dosáhnout ukončení těchto transportů, proto petiční akce pokračuje nadále. Za čtyři týdny petici již podpořilo přes dva tisíce občanů.

 

Děkujeme za Vaši aktivitu v postoupení naší petice k přímému vyřízení panu ministru zemědělství ČR Tomanovi a rovněž za Váš požadavek na prověření dodržování podmínek stanovených výše uvedeným nařízením Rady ze strany přepravců hospodářských zvířat, resp. o zpřísnění kontrol prováděných transportů živých zvířat ze strany krajských veterinárních správ. Vážíme si každého vstřícného kroku směřujícímu ke zlepšení života zvířat a ochraně jejich práv.

 

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT si klade za cíl prosazení důslednější ochrany zvířat, přírody a životního prostředí, ale též větších práva pro zvířata, resp. jejich větší právní ochranu.

 

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT vystupuje proti všem druhům týrání zvířat či krutému zacházení s nimi. Odsuzuje každou činnost, která způsobuje utrpení zvířat.

 

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zasazuje o přísnější tresty za týrání zvířat a zlepšení podmínek jejich chovu.

 

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je dvacátou registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je dvacátou zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

 

ŘV DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

 

V Domažlicích 21. 3. 2021

 

 

P.S.: Dopis předsedy vlády Ing. Andreje Babiše adresovaný DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT je v příloze 


--
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
***ochrana zvířat a jejich práv***


Více zde: www.dsz321.webnode.cz
 
***
Petice: 
 
***
Prohlášení:
 
***

Soucit ve světovém zemědělství
Vývoz živých zvířat z EU do Turecka: Ochránci zvířat naléhavě žádají Evropskou komisi, aby pozastavila vývoz živých zvířat do Turecka poté, co odhalila hrozné podmínky při jejich přepravě a zabíjení. Toto video dokumentuje rozsáhlé zneužívání předpisů EU o přepravě a zabíjení v rozporu s mezinárodními normami.
 
Další odkazy:
 
 
 
 
 
 
 
 
***
www.facebook.com/DSZ-ZA-PRÁVA-Zvířat-2390059371038158
 
www.youtube.com/watch?v=lTeIgJI9vjI&t

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘATSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...