Petice za pravdivé a přesné informování o "pandemii" Covid 19. Nelžete! Nemanipulujte! Nestrašte! Nezapomínejte, že nakládáte s penězi daňových poplatníků, nikoliv s vaším privátním účtem.

Kontaktujte autora petice

M Á M E K O L E K T I V N Í I M U N I T U N Y N Í - K O N E C Apokalypsy

2020-10-14 18:03:18

Máme kolektivní imunitu již nyní!Nyní se testuje skutečně průřezově - zaměstnanci různých firem po celé ČR, zdravotníci, hygiena testuje osazensto kolejí, sociálních ústavů, domovů seniorů, skutečně nemocných lidí indikovaných k testům je minimum. Proto se jedná o velký vzorek populace, velmi vhodný k níže uvedeným závěrům.Delší dobu, při průřezovém testování, se počty Covid pozitivních blíží ke 22% - protože -  // 4.10.- 24%, 5.10. - 18%, 6.10. - 20%, 7.10. - 22,5%, 8.10. 22%, 9.10. 32,2%, 10.10. 18%, 11.10. 18%, 12.10. 21.6% - průměr za posledních 8 dní činí více než 22% - celkem testováno 160 000 obyvatel. To znamená, že i v nemocnicích se nutně pozitivita hospitalizovaných pohybuje kolem 22%, to dále znamená, že i počet zemřelých s Covid pozitivitou, se pohybujekolem 22% Což je při třech stovkách (průměrně denně) zhruba 66 obyvatel. To ale vůbec neznamená, že se jedná o zemřelé na Covid/ti ještě nebyli zaznamenáni/ Nyní to nejdůležitější zjištění:Pohybuje li se pozitivita v populaci 10 dní kolem tohoto čísla, je zřejmé, že při reprodukčním čísle cca 1,4 a SARS-CoV-2 má interval šíření zhruba každých pět dní.Tedy každých pět dní se přírůstek nových lidí vynásobí číslem R. V poslední době udáváno reprodukční číslo 1,4. Takže cca 2 200 000 nakažených x 1,4tedy 3 000 000x 1,4 (za dalších 5 dní) 4 200 000k tomu lze připočíst cca 500 000neprotestovaných, kteří Covid nějak, nejspíše bez příznaků, přestáli v době od počátku infekce. Takže tu máme téměř 5 000 000 promořených?                                                                                                           Tzv. stádní imunita se tvoří již při 20% promeřenosti a je bezpečná při 40% promořenosti, tedy jsme v bezpečí, došlo k tomu, k čemu dochází při každoroční chřipce. Covid končí a teď tu je chřipka a vyděšení občané!                                      Imunita je zajištěna /minimálně proti SARS-CoV-2/ na dlouhá léta. Vakcinaci netřeba a opatření též netřeba. Stačí pouze, aby lidé s příznaky(zřejmě chřipky), byli ohleduplní. A lidé, kteří se cítí ohroženi,mohou nosit na místa, kde se hromadí jiní lidé, roušky, či respirátory FFP2, pokud samozřejmě budou chtít..Prymulova hygiena vlastně udělala velikou studii a stále v ní, dosti nesmyslně pokračuje.


Pavel Škapík- občan- -zpracovatel-776620161-pavelskapik@centrum.cz

Je plukovník Prymula dobrý člověk nebo predátor. Čtěte celé!

2020-10-11 20:24:12

Plukovníkovy perly samy hovoří, co je to asi za člověka, náš ministr zdravotnictví? Je to vůbec člověk? Tolik lží s hrůznými důsledky.                                                                                            Aktuálně.cz Veronika Rodriguez 30. 11. 2009 11:45Na otázky čtenářů odpovídal šéf České vakcinologické společnosti pl. Prymula                                                         

Copak? Zase konspirátoří šíří kdesi dezinformace.                                             Otázka: Co je pravdy na tom, že vir pochází z vojenských laboratoří??                         Roman Prymula: Pravda to není, tak dobří ve výzkumu nejsme abychom byli schopni vytvořit záměrně virus těchto vlastností.                                                                

Otázka: Kolik se MUSÍ prodat vakcin aby stát neprodělal?                                     Roman Prymula: Stát už je koupil. Takže tento vliv tady není. Bohužel je to nepochopení nejen občanů, ale to co je nejsmutnější i řady lékařů.                              

N E T E S T U J E  S E, proč taky?                                                                     Otázka: Dobrý den,chtěl jsem se zeptat, jak můžete tvrdit, že prasečí chřipka již převažuje nad sezóní a má horší průběh, když se v podstatě nikdo na původce chřipky netestuje. Já a má rodina jsme v minulém týdnu chřipku prodělali. Nevíme jakou, ale byla dost nepříjemná a nikoho z nás netestovali-!                                                  Roman Prymula: Už jsem odpovídal, jedná se o zkušenosti z výběrových testování. V případě jedince se jedná pouze o odhad. Stoprocentně nevíme.                                    

Už mne nudíte, proč bychom testovali?                                                           Otázka: Dobrý den, je možné poznat, že se jedná s největší pravděpodobností o prasečí chřipku a požádat o vyšetření? Automaticky nejsou lidé vyšetřováni, jak je tedy možné hovořit o číslech?                                                                                     

Roman Prymula: O číslech moc nehovoříme jsou to pouze odhady. Během epidemie skutečně nevyšetřujeme, protože to nemá velký smysl a léčba není odlišná. Pouze v závažných případech. Na velkých počtech prasečí chřipku odlišíme, v individuálním případě to klinicky odlišitelné exaktně není.                                         

                                                                                                             Otázka: Dobrý den, jsem těhotná v pátem měsíci, ale jinak zdravá.Doporučil by jste mi očkování proti prasečí chřipce? Hodně je slyšet i o vedlejších účincích tohoto očkování.. Děkuji za odpověď                                                                                             Roman Prymula: Ano doporučil. Vedlejší účinky jsou velmi málo četné a naprostá většina negativních informací v masmédiích byla následně vyvrácena.                      

Copak nám to připomíná?                                                                                Otázka: medializací a zvýrazněním jednoho názoru vůči druhému, třeba na názorů o pandemickém viru H1H1je možné zmanipulovat, kde je možné získat seriozní informace a od koho, sleduji ministerstvo zdravotnictví, zdá se, že hl. hygienik je člověk velmi solidní, proč je u nás taková názorová rivalita až agrese                                               Roman Prymula: Bohužel se z chřipky stal politický problém a na naší scéně se v poslední době razí vize, čím hůře tím lépe. Tedy pro opozici je výhodné čím méně se straně vládní daří a naopak. Pak to vede k chaosu.                                                        

Inu drobnost.                                                                                                   Otázka: Dozvěděl jsem se, že farmaceutická společnost Baxter rozeslala začátkem tohoto roku do 72 zemí zásilku biologického materiálu, který byl kontaminován směsí živých virů sezónní chřipky a ptačí chřipky. Závadnost zásilky byla údajně odhalena v české laboratoři fy BioScience. Víte něco o tom?                                                      Roman Prymula: Vím, byla to technologická nehoda v laboratoři. vzorky byly rozeslány, ale pouze do 4 zemí, jedna z nich byla ČR.                                                    

Jen si dejte, já vím nejlépe, co je pro vás nejlepší!                                           Otázka: Jsem ve 21.týdnu těhotenství a nevim zda se mám bát více viru A/H1N1 nebo očkování.Názory lékařů jsou půl na půl.Co vy na to.                                                Roman Prymula: Více byste se měla bát vlastního viru. Názory některých lékařů jsou bohužel naprosto neodborné a masmédia se podepsala na tom, že se jim dopřává sluchu stejně jako těm odborným. Vůbec se nedivím, že běžná populace je zcela zmatena.                                                                                                          

Maličkosti, nepátráme po nich, nahlášeno je tak 3% skutečných komplikací, vč. úmrtí.                                                                                                                 Otázka: Dobrý den,chtěl bych se zeptat, kolik úmrtí způsobila očkovací vakcína v Kanadě. Děkuji za Vaší odpověď.                                                                           Roman Prymula: V Kanadě se jednalo o těžké alergické reakce (anafylaktické reakce) 6 na 170 000 dávek v provincii Manitoba. Úmrtí s nimi spojeno nebylo. Úmrtí, která jsou udávána např. ve Švédsku jsou v časové ne příčinné souvislosti. Pokud očkujeme většinu populace, je jasné mnoho lidí přirozeně během měsíců očkování zemře.        

Skvěle, moje teta měla chronickou leukémii, dostala od hodného obvodního lékaře vakcínu proti chřipce, okamžitě přišly úporné bolesti hlavy, napuchlý krk, neurologické problémy a za pár týdnů byla v pánu, pohřeb byl asi před třemi měsíci, takže si to dobře pamatuji!                                                          Otázka: Dobrý den. Mám leukemii. Snížené všechny řady KO - a neutrofily 1,9. Je pro mě vhodné očkování proti mex. chřipce? Jsou nějaké zkušenosti u leukemiků?             Roman Prymula: Ano, doporučení je zde jednoznačné.                                               

Z N O V U  P O Z O R !!!                                                                                    Otázka: dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to tedy je s očkováním, zda je vakcína nebezpečnější, než nemoc samotná. kolik lidí zemřelo po vakcíně???navíc souhlasím s panem Michalem. i já měla nepříjemnou chřipku a doktor mi řekl že je to běžné nachlazení a že ho má celé město. žádné testy, nic !!!                                           Roman Prymula: Testování se běžně skutečně neprovádí, zhlediska léčby nemá příliš význam, pokud je zřejmé, že epidemie v plném proudu.Testujeme v klinicky závažných případech. Vakcína je podle odborníků bezpečná. Každá vakcína může mít nežádoucí účinky, tato jejich frekvenci určitě nepřesahuje.                                                   

Bombónek na závěr - čtěte pozorě                                                                    Otázka: Jakým způsobem, s výjimkou vakcíny a izolace, je možné se chránit? Měly by efekt třeba roušky?                                                                                            Roman Prymula: Roušky mají velmi omezený význam pro veřejnost,autority je nedoporučují, mají význam obrácený. Nemocný by ji měl doma používat, aby nešířil virus na zdravé kolem. Význam má mytí rukou a větrání.

Nicméně protikoronavirová opatření mezitím způsobila a nadále způsobují tak devastující škody na zdraví světové populace a ekonomiky, že zločiny spáchané  vrcholnými politiky po celém světě by vážně mohly být právně kvalifikovány jako skutečné zločiny proti lidskosti, jak je definováno v sekci 7 mezinárodního trestního zákoníku.

 


Pavel Škapík- občan- -zpracovatel-776620161 pavel.doma@protonmail.com

https://gbdeclaration.org/great-barrington-declaration-czech/

2020-10-11 18:27:50

Vážení, tuto deklaraci podepsalo od 4.10. 20, již 340 000 vědců a dalších odborníků na uvedenou problematiku, sdílejte ji a pište médiím, zákonodárcům, AVČR a dalším institucím, ať ji vezmou v potaz, ať se podle ní začnou řídit. Prymula s Babišem plánují Lockdown, zcela v rozporu se zájmy občanů a jsou si toho dobře vědomi.                Způsob prezentace Covid 19, jako vražedného viru, následná opatření, temné a neopodstatněné prognózy, to  je styl pana plukovníka. V minulosti se mu tím podařilo dosáhnout, že při neexistující pandemii (ani epidemii) ptačí a prasečí chřipky, došlok nákupu očkovacích látek i léků za sta miliony a proti ptačí chřipce (neexistující - dosud nakažlivé pouze pro ptáky), se u nás očkovalo 30 tis. lidí. Jde snad o to - docílit takového stavu chaosu a hrůzy v populaci, že ta příjme ráda, jakoukoliv vysvobozující VAKCÍNU. Jinak lze těžko toto jednání vysvětlit. Tedy se může jednat  o zločiny proti lidskosti - pro jistotu kontaktujte policisty a vojáky ve vaší blízkosti a seznamte je se stavem věci. Snad pochopí a nebudou zasahovat proti vlastnímu národu, jak se tomu děje např. v Austrálii. Použijte i tuto deklaraci a výpověď významného německého právníka, ta je velmi komplexní a zahrnuje celou problematiku. Dále prosím sdílejte i moji petici co nejvíce, v krátké době ji budu aktualizovat argumenty, které, vyslyšeny, znamenají definitivní konec Lockdownu.

 
Níže si dovolím ukázku textu, který v brzké době zveřejním jako petici, "Odejděte, prosím"

ukázka:

Důrazný vzkaz plůkovníku Prymulovi, MZ ČRPane profesore, Nepřipomíná vám to něco: 15.1. 2009  R.P.:  "Teď nám tady běhá typ viru ptačí chřipky H5N1. Očekáváme, že s velkou mírou pravděpodobnosti tento typ zmutuje do podoby pandemického typu, a proto má význam už před pandemií se očkovat tou prepandemickou vakcínou. Musíme ale počítat s tím, že pandemie přijde, a na tuto situaci se připravit,"  Pandemie samozřejmě nepřišla a 930 tisíc dávek vakcíny šlo do stoupy, 200 000 000 Kč,  pár lidí se bohužel naočkovat nechalo a někteří z nich hořce litovali. Tomu budeme asi říkat kolaterální ztráty.                                                                                                        

O půl roku později jste začal strašit prasečí chřipkou, predikoval jste temné scénáře a vychvaloval vakcínu, které se vyhodilo za 110 milonů. Stejně jako dnes, jste tehdy opakovaně  strašil a fabuloval: "Prasečí chřipka má charakter pandemie, kterou svět zažil v roce 1918. Obětí bylo tehdy padesát až sto milionů. Každopádně počty úmrtí mohou být velmi vysoké a mohou být i srovnatelné.  Nebochybně během několika týdnů, se počty nakažených budou pohybovat v řádu desetitisíců" A vaše Who tvrdilo, že se má nakazit pětina světové populace. Výsledkem  v ČR byla, kvanta nakoupené vakcíny a ze 3 milionú nakažených se staly cca 2 000, ale neprováděly se žádné testy, víbůh, jak se ti nakažení objevili.          

Už tenkrát jste byl ve střetu zájmů a strašení vám šlo ze všeho nejlépe. Ale nešť, pár milionů vyděšených lidí a trochu  nervózní zdravotníci. A halt stamiliony za Tamiflu i vakcíny šlo do stoupy, ale nakoupeny byly a tím pro vás pandemie skončila. Proto jste tenkrát pravdivě tvrdil, že "roušky nic moc neřeší a vy byste v ní půlroku rozhodně neběhal". Vzpomínáte,  na to jedno z mála pravdivých tvrzení, která vyšla z vašich úst!?          Obchod se vydařil, vaše hrůzné scénáře se nenaplnily, všichni byli spokojeni. Vy zřejmě nejvíce. Je zvláštní, že tyto brilantní akce, za které by se nemusel stydět ani Goebels, žádná media nezmiňují v souvislosti s vaším dnešním šíleným počínáním. Není náhodou, že vaším nadřízeným ve slovutné Světové zdravotnické organizac, je její generální ředitel -

Tedros Adhanom Ghebreyesus z Etiopie, nejprve ministr zdravotnictví, obviněný z trojnásobného zatajování epidemií cholery -v letech 2006, 2009 a 2011.V letech 2012 až 2016, byl Tedros Etiopským ministrem zahraničních věcí, to byla Etiopská vláda obviněna z hrubého porušování lidských práv, včetně zabíjení demonstrantů a politického cílení na oponenty a novináře. V letech 2015 a 2016.tato totalitární vláda zasáhla proti demonstrantům tak tvrdě, že jich, dle HRW, zabila více než 400. Tento znamenitý pán, je někdo podobný, jako nám známější Bělorus, soudruh Lukašenko. Na rozdíl od něj, má na rukou krev a panuje WHO. Tato postava nás chrání před Covid 19, naši novináři to samozřejmě nezaznamenali.        

Loňského roku se chřipkou nakazilo skutečně cca 2 miliony lidí a mnoho jich s ní zemřelo, roušky též nebyly třeba a protože nikdo  nestrašil a vše probíhalo celkem normálně, epidemie skončila a žili jsme dál normální žiovoty.  Chřipka prošla populací, jako vždy. Nyní, díky sedmiměsíčnímu vyhrožování, až chřipka příjde, lidé kteří jí běžně vyleží doma a není to nic příjemného, se dost možná budou dožadovat testů, případně hospitalizace. Díky vaší promyšlené indoktrinaci a skvělé součinnosti většiny médií, se totiž mnozí bojí smrtelé nemoci. Uf, grandiózní manipulace. Co z ní však může vzejít, pokud hned nevezmete zpátečku. Run na ordinace i špitály. Testovací sady jsou dobrý obchodní artikl. PCR test, ale není určen pro klinické testování, generují falešnou pozitivitu v řádech desítek procent. PCR testy se u nás netestují, necertifikují i když rozhodují o našich životech, znamená to totiž, že tu Kovid má být s námi pořád, včetně šílených opatření.

Chřipková epidemie už nastala (dopisuji dnes!!!)a lidé se bojí Kovidu, chtějí testy a chtějí do špitálu, aby byli poblíž kyslíku, či ventilace, tak jsou vyděšeni. Ve špitálech teď bude zhruba 20% Covid pozitivních (mnozí falešně) a to i mezi zemřelými třeba s chřipkou.  Politici si dokonce vytvořili jakousi kovidovou ideologii a předhánějí se v tom, čím nás lépe ochrání.        

Vy jste však ta pravá šedá eminence, vysedávající v ČT a v dalších televizích a redakcích, lžete bez uzardění dennodenně, zpoza každého rohu, že třeba senioři jsou rizikovou skupinou a strašíte je i jejich blízké. Přičemž zdravý starý pán, či paní, jsou stejně ohroženi jako ostatní zdraví lidé a žádnou rizikovou skupinu nepředstavují. Stáří není nemoc, pane profesore. A ne dost tomu, vy ještě chcete zarouškované děti, chcete aby děti seděly šest, či osm hodin denně ve třídách s rouškami na obličeji. Chcete, aby, když si spontánně odkašlou, /to se pane doktore organismus zbavuje hlenu, plného nečistot i virů i bakterií/, hlen, či aerosol zůstával  v roušce, což způsobí: zápaly plic, záněty dásní a ústní dutiny, katary dýchacích cest, bolesti hlavy, malátnost. Ze zdravých dětí, nám chcete udělat pacienty. Proč by proboha zdravé děti, měly nakazit staré učitele, co je to za nesmylný příběh? Proč by kdokoliv zdravý s dobrou imunitou měl nosit roušku? Vždyť před pár lety jste dobře věděl, že roušky jsou zbytečné, hrozil jste třemi miliony nakažených, ale tvrdil jste, že roušku byste nenosi!        

A ty vakcíny, proočkované Česko chcete, říkal jste to v ČT. Proočkované, vakcínou, která bude jistě bezpečná, říkal jste. Nejdříve na podzim, pak v zimě, teď zjara. A vakcína je bezpečná po půlročním testování. Proč všechny farma-firmy, (prodávající vakcínu) mají indemnitu, nebudou odpovídat za škody způsobené vakcínou na obyvatelstvu, ať si to zaplatí daňový poplatník. A vy jste s nimi ve shodě.Nevypadá to, že byste tu byl pro nás, sic za naše peníze.                                                                                            Šéf nejrychlejší farmaceutické firmy Astra Zeneca, Ruud Dobber, to řekl jasně:...."my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud za čtyři roky bude vakcína vykazovat vedlejší účinky." Takže zase lžete. Když bezpečná, tak i pro ředitele farmaceutických firem, ne snad? 

 


Pavel Škapík- občan- -zpracovatel-776620161-pavelskapik@centrum cz.Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...