ZVÝŠENÍ KVALITY JÍDELNY v ulici ZLATNICKÁ

 ZVÝŠENÍ KVALITY JÍDELNY v ulici ZLATNICKÁ

My, níže podepsaní rodiče žáků školy Gutha Jarkovského, vyzýváme představitele Městské části Prahy 1, aby se začali aktivně zajímat o kvalitu stravování a hygienickou situaci ve školní jídelně ve Zlatnické ulici, kam se chodí stravovat naše děti.  

Jídla jsou kvalitou a kvantitou nevyhovující, pracovníci jsou často neochotní, neslušní až hrubí vůči dětem. Celkově prostředí jídelny působí nevlídným a zanedbaným dojmem.

 Na základě výše uvedeného proto žádáme o následující:

  • konzultace při sestavování jídelníčku s lékařem nebo nutričním poradcem specializovaným na dětskou výživu;
  • zvýšení kvality jídel a velikosti porcí nabízeného menu;
  • rozšíření nabízených služeb, např. o možnost zakoupení salátů nebo ovoce nad rámec menu. 

Již v říjnu 2018 rodiče adresovali obdobnou stížnost oddělení školství MČ Praha 1, ke zlepšení situace od té doby bohužel nedošlo.


IRENE OLIVERI    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji IRENE OLIVERI svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )