ZRUŠENÍ A.MERICKÉ A.MBASÁDY V PRAZE

TÍMTO ŽÁDÁME V.LÁDU Č.R O ZRUŠENÍ A.MERICKÉ A.MBASÁDY V PRAZE!!!

 

 

 V R. 1989 NEBYLA ŽÁDNÁ SAMETOVÁ REVOLUCE, ALE PLÁNOVANÝ PŘEVRAT ZÁPADU (USA), DÍKY ZRÁDCŮM V KSČM A ZRÁDCI V. HAVLOVI!!! níže

 

- PO CELÉM SVĚTĚ VYVOLÁVÁ JEN ZLO A VÁLKY A SKRÝVÁ SE ZA HUMATÁRNÍ POMOC, LIDSKÁ PRÁVA A MÍR!

- S.pojené s.táty jsou největším zlem, jakému svět kdy čelil. To nenapsal nikdo z Moskvy, ale veterán z Bílého domu

                                                                   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Spojene-staty-jsou-nejvetsim-zlem-jakemu-svet-kdy-celil-To-nenapsal-nikdo-z-Moskvy-ale-veteran-z-Bileho-domu-368280                                       

 - A.MERIKA SE SNAŽÍ O NADVLÁDU NAD CELÝM SVĚTEM!

 
                                                                   VŮBEC JI NEZALEŽÍ NA LIDECH, ALE JEN NA MOCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- A.MERIKA ZMANIPULOVALA N.ATO I E.U

- E.U UŽ NEDĚLÁ VŮBEC PRO PRO LIDI V E.VROPĚ, ALE PRO U.SA. DLOUHÁ LÉTA NÁS PŘIPRAVOVALA NA I.SLAMIZACI RŮZNÝMI NESMYSLNÝMI ZÁKAZY MEZI KTERÉ VLOŽILA I KNEDLO,VEPŘO!, ZÉLO A NEDÁVNO NÁM ZAKÁZALA DOKONCE TRADIČNÍ DOMÁCÍ ZABIJAČKU. TO VŮBEC NENÍ NÁHODA, ALE ÚMYSL!!!

"Brusel chce odstranit národní státy." Orbánův ostrý projev se raketově šíří internetem

 http://tv.hnonline.sk/politika/594596-brusel-chce-odstranit-narodne-staty-orbanov-ostry-prejav-sa-raketovo-siri-internetom  

 - SNAŽÍ SE ZMANIPULOVAT A OVLÁDNOUT ČESKO!

- U.SA ŠÍŘÍ V Č.ESKU I.SLÁM                  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3949-usa-siri-v-cesku-islam  

- NEUSTÁLE SE VMĚŠUJE DO NAŠICH VNITŘNÍCH ZÁLEŽITOSTÍ! níže

- NEUSTÁLE A SILNĚ OVLÁDÁ A.MERICKÁ A.MBASÁDA V PRAZE NAŠE POLITIKY. NAŠI POLITICI CHODÍ NA A.MERICKOU A.MBASÁDU, JKO DO KRÁMU. 
JE TO VIDĚT V TÉTO TĚŽKÉ SITUACI HLAVNĚ NA P.REMIÉROVI SOBOTKOVI A CELÉ Č.SSD. DŘÍVE DĚLALI PRO OBČANY Č.R A V POSLEDNÍ DOBĚ JE JESNĚ VIDĚT, ŽE DĚLAJÍ PRO A.MERIKU A I.SLÁM!
JEDINÉ CO PRO NÁS V.LÁDA UDĚLALA A DĚLÁ, TAK NÁM OMEZILA  SVOBODU SLOVA

- Česká republika zakazuje svobodu slova: Kritika buzerantů – trestné; Kritika cikánů a muslimáků – trestné, Kritiká vlády - trestné.                                                http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=73207   

- Budeme muset Rusko totálně zničit, jinak se nevzdá, zaznělo z U.SA

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Budeme-muset-Rusko-totalne-znicit-jinak-se-nevzda-zaznelo-z-USA-366610

 PODLE TOHOTO VÝŠE JE VIDĚT, ŽE NÁS JEN VUŽÍVAJÍ, ABY SE DOSTALI NA RUSKO! CHTĚJÍ SCHVÁLNĚ VYVOLAT KONFLIKT A OHROZIT MÍR NA CELÉM SVĚTĚ, JEN PRO SVOU SLÁVU!

 

 - VOJNA TO VYRIEŠI - politika U.SA, Dokument ČT

  https://www.gloria.tv/video/81PmCTn4wuW  - TO VIDEO MUSÍTE VIDĚT! DOKAZUJE, ŽE U.SA ŘEŠÍ VŠE JEN VÁLKOU. TO JE DANÝ STYL U.SA!

-       DĚS A HRŮZA, CO NÁS ČEKÁ ŘÍKÁ MUDR. HOLUB ZE SEMIL.

   http://www.prvopodstata.com/2016/01/27/des-a-hru%CC%8Aza-co-nas-ceka-rika-mudr-holub-ze-semil/

…..jenom slepí p.olitici a podpindosníci s přívlastkem řitní alpinisti nechtějí nic slyšet a ani vidět. Bylo by dobré vědět, na co se máte připravit. Z toho plyne, že očkovat Vaše děti už vůbec nemusíte!!!!! Jak jsem tvrdil v některém minulém článku, je to biologická bomba co se řítí do celé E.vropy!!!!!

článek od MUDr. Holuba ze Semil … Děs a hrůza, co nás čeká … Holt biologie má své zákonitosti !  

Rád bych se vrátil k jednomu staršímu článku, který jsem napsal na základě svých zkušeností z A.friky. Bohužel se ukazuje, že jsem měl plnou pravdu, zdravotní stav im.igrantů nikdo nekontroluje a pouští je sem se vším co v sobě přináší.
Jejich děti se mohou ve škole potkávat s našimi dětmi, které na jejich nemocni parazity nemají protilátky a jsou tedy daleko snáz náchylné podlehnout nákaze.

S.obotkova vláda prohlásila, že sem bude brát dobrovolně „utečence“ z A.friky, ale už neřekla, kdo zaplatí jejich vyšetření a případné léčení pohlavních chorob, otevřené TBC, chlamydií, ameb, schistosomas, dysenterií, plicních chorob a především AIDS.  

Není už na čase se v.lády zeptat, jak to chtějí řešit a za čí peníze? Komu poslouží epidemie v E.vropě? A.merickým farmaceutickým koncernům? Dárečky, které nám vezou im.igranti z A.friky… Zatímco diskuze o bezpečnostních rizicích plynoucích z vlny imigrantů pro náš stát se pomalu a obezřetně (hlavně nikoho nenaštvat) rozbíhá, druhé a neméně hrozivé riziko je opomíjeno.  

 

Pracoval jsem na zdravotnickém projektu v hraniční oblasti mezi Z.ambií a A.ngolou a měl jsem možnost seznámit se s pravdivými statistikami zdravotního stavu obyvatel. Průměrná délka života v oblasti je 32 let!


Samozřejmě mluvím o přirozených, nikoliv násilných úmrtích.
Hlavním zabijákem je malárie, dále pak AIDS, plicní choroby TBC apod.), dysenterie, pohlavní choroby a především jejich libovolné kombinace. Když k tomu připočtu rozsáhlou sbírku nejrůznějších mikro a makroparazitů (endo i exo), které si sebou im.igranti přiváží, má se naše zubožené zdravotnictví opravdu na co těšit. Obávám se, že v celé zemi nebude dost víček PET lahví na to, aby zaplatily léčbu nejenom mi.grantů, ale především až se tyto nemoci začnou přenášet i na naše lidi, kteří navíc proti většině z nich nemají protilátky.

Co tedy dělá naše v.láda, aby ochránila svůj národ, ze kterého se má tak dobře? Co dělá naše slavná p.oslanecká sněmovna a s.enát? Povím vám to: – nedělají nic, protože nikdo z nich vůbec nechápe, o co se jedná, že to, co se vytrvale blíží, je srovnatelné s následnými efekty výbuchu jaderné pumy, způsobující pomaléa postupné vymírání obyvatelstva.

 

  Jediná SPD má program, který skýtá řadu opatření na ochranu obyvatelstva před importem epidemií!!!  

 

Je to především velice striktní imigrační politika, protože když omezíme pohyb nežádoucích osob přes naše hranice, omezíme možnosti nákazy např. vody bakteriemi nebo parazity ze stolice. Je ale nezbytný aktivní přístup našich b.ezpečnostních složek.Tlačte na své p.oslance a místní p.olitiky, jak chtějí chránit zdraví ve svých oblastech.  

Sdílejte !!! MUDr. H.olub

 

 

JÁ VÍM, PROČ SE PLÁNUJÍ MASOVÉ HROBY. už jste si to přečetly sami a víte to také.
PRVNÍ KDO TAM PŮJDE, TAK BUDE SRALBOTKA A POTOM TI OSTATNÍ!!!

 

PRŮMĚRNÁ DÉLKA ŽIVOTA A.FRIČANA JE 32 LET A TO JISTĚ HOVOŘÍ ZA VŠE!!!

 

 -  OD SVÉHO KONTAKTU JSEM SE DOZVĚDĚL, ŽE V P.ARLAMENTU Č.R TOTO MAJÍ, TAKŽE V.LÁDA O TOM VÍ A JE JÍ TO JEDNO!!! 

KDYŽ NEFUNGUJE ROZUM V TAK VÁŽNÉ VĚCI, TAK MUSÍ NA 100 % FUNGOVAT Ú.PLATEK V DOLARECH A ZASLEPIT ROZUM!!!

 

-   ABY DOSTALI S.OBOTKU Z Č.SSD, KTERÝ DŘÍVE DĚLAL PRO LIDI, TAK A.MERIČANI MUSELI HODNĚ PLATIT!!!

 

         NEVĚŘÍM, ŽE VE V.LÁDĚ MÁME TAK OCHOTNÉ TUPCE, JEDINĚ UPLACENÉ ?LBCE!!!

 

   

-      Zdroj z ČT: Nesmíme ani hlesnout o okupaci z 15. března 1939, dostali jsme generální zákaz seshora. A.merická a.mbasáda chce ovlivňovat policii a státní zastupitelství v Č.R skrze nový g.rant pro české n.eziskovky!

http://aeronet.cz/news/zdroj-z-ct-nesmime-ani-hlesnout-o-okupaci-z-15-brezna-1939-dostali-jsme-generalni-zakaz-zeshora-americka-ambasada-chce-ovlivnovat-policii-a-statni-zastupitelstvi-v-cr-skrze-novy-grant-pro-ceske-ne/

 

A.merická a.mbasáda se rozhodla vměšovat do záležitostí Č.R.

Poslední perlou a.merického řádění v Česku je totiž vyhlášení „protikorupčního“ g.rantu a.merickou a.mbasádou v P.raze.

Posuďte sami, co je náplní g.rantu a zatajte dech:
- V.elvyslanectví se zajímá o návrhy, které v souladu s cíli v.lády U.SA významně podporují otevřenost, transparentnost a zodpovědnost.
- Výběr se zaměří především na ty žadatele ať už jednotlivce, nebo organizace, kteří mohou doložit, že už v minulosti uskutečnili úspěšné programy. Návrhy se mají pohybovat v rozmezí 5.000 až 50.000 dolarů (cca. 125.000 až 1.250.000 Kč).
·        
- Osvětové kampaně ·        
- Zapojení civilní společnosti a občanská angažovanost ·        
- Odpolitizování veřejné služby ·        
- Ochrana whistleblowerů ·        
- Posílení transparentnosti veřejných soutěží a ve financování p.olitických stran ·        
- Regulace lobbystických aktivit ·        
- Podpora P.olicie Č.R a s.tátních z.astupitelství v jejich snahách o zlepšení efektivity šetření a stíhání kriminalitu a veřejné korupce ·        
- Ochrana integrity p.olicejních a bezpečnostních složek

Jestli toto nezačne řešit B.IS jako přímé vměšování se cizí země do vnitřních záležitostí státu, tak potom můžeme B.IS rovnou zrušit.
Naprosto skandální je fakt, že g.rant cílí dokonce i na silové orgány Č.R, na p.olicii a s.tátní z.astupitelství.

Toto je naprosto bezprecedentní porušení diplomatického statusu ambasády a v.láda by měla okamžitě jednat, vyzvat k okamžitému zrušení g.rantu, neboť je naprosto nepřípustné, aby cizí mocnost ovlivňovala státní, úřední a silové složky státu skrze své financované granty!
V opačném případě je povinností vlády ČR vydat evikci, tedy příkaz k vystěhování ambasády!

Volejte své poslance, posílejte emaily!

Redakce AE News přinesla už dříve rozhovor [3] s bývalým příslušníkem předlistopadové kontrarozvědky Č.SSR, kde bylo nastíněno, jak A.meričané v Č.esku působí, ale s určitými obavami musím prohlásit, že situace je mnohem horší. Tento g.rant to dokazuje.
Podle všeho a.merická rozvědka infiltrovala struktury v.ládních politických stran v Č.R a současná vláda je pouze derivátem tohoto ovládnutí. A má teď z Č.eska doslova Klondike a Divoký Západ, kde si může dovolit všechno.

Kolega mne upozorňoval, abych tuto spojitost zde neuváděl, že je příliš odvážná, až provokativní, ale já si nemohu pomoci.
Podívejte se na v.ládu Č.R a řekněte si, jestli pracuje v zájmu lidu a našeho státu? Kolik posledních rozhodnutí v.lády, řekněme za poslední rok, bylo rozhodnutími ze Strakovy akademie a kolik jich bylo z konzultací na koberečku na a.merickém velvyslanectví, na koberečku v B.ruselu, na koberečku v B.ílém domě? Průjezd a.merické armády? Ubytování cizích vojáků v kasárnách A.ČR? Vyhrožování občanům před protesty proti průjezdu? Ale to je pouze špička ledovce.
 

 

 

-       A UŽ DOST!!!  19.4.2016           http://www.necenzurujeme.cz/vojtech-bartok/1756/a-uz-dost.html

Rada E.vropy vyhodnotila našeho, lidem zvoleného p.rezidenta, jako is.lamofoba, kterého by měli trestně stíhat. R.ada E.vropy hledá způsoby, jak potrestat našeho p.rezidenta a s ním také ostatní, podobně smýšlející lidi. 

- VŠICHNI P.OLITICI Č.R CO MAJÍ A.MERICKÉ OBČANSTVÍ JEDNAJÍ POUZE V ZÁJMU A.MERIKY NA ÚKOR Č.R!  

       V R. 1989 NEBYLA ŽÁDNÁ SAMETOVÁ REVOLUCE, ALE PLÁNOVANÝ PŘEVRAT Z.ÁPADU (U.SA), DÍKY ZRÁDCŮM V KSČM A ZRÁDCI V. HAVLOVI!!!    

 

Já Vám povím, že p.rezident Z.eman je nejlepší p.rezident a tím níže se mi to jen potvrdilo. Napsal jsem článek (níže) o J.akešovi a po chvíli mi jedna osoba napsala to samé a dala mi odkaz na zrádce V. H.avla. Proto ho O.bama má v B.ílém domě!!!      

BERU, NĚKDO K.OMUNISTY NEMUSÍ.   JÁ JE TAKÉ NEMUSEL, PROTOŽE JSEM ŽIL 26 LET V DOMNĚNÍ, ŽE JSME MĚLI POCTIVOU S.AMETOVOU REVOLUCI. MNĚ TY LÉTA PŘESTO BYLO DIVNÉ: 
1. KDYŽ JSEM PO S.AMETOVÉ REVOLUCI ZASLECHL, ŽE K.OMUNISTI SI MOHLI VZÍT PENÍZE A NEŠLO MI DO HLAVY PROČ!!!
2. K.OMUNISTI SE NIKDY NEOZVALI A NEBYLI NIKDE VIDĚT, MUSELI TAKZVANĚ DRŽET HUBU A KROK.

KONCEM MINULÉHO ROKU JSEM VEKOU NÁHODOU ZÍSKAL DŮKAZ OD CIZÍHO ČLOVĚKA, KTERÝ MI POTVRDIL SLOVA M.ILOŠE J.AKEŠE. MÁM TAK POTVRZENÉ, ŽE viz. níže:

                                                                                                                                                                     

                                                           JAKEŠ, RANSDORF, důkaz.  

TENTO ČLÁNEK SI NEJPRVE MUSÍTE PŘEČÍST A PAK TEPRVE POKRAČOVAT VE ČTENÍ DÁLE. NAVAZUJE TO NA SEBE!!!
http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/generalni-tajemnik-uv-ksc-milos-jakes-pravdive-svedectvi-o-17-listopadu-1989.html

PO 26 LETECH VYŠLA PRAVDA NAJEVO, K.SČM BYLO SVRŽENO Z.ÁPADEM (USA) A PROTO SE DNES MÁME NA          ?OVNO!!!

G.enerální t.ajemník U.V K.SČM M.iloš J.akeš řekl pravdu o S.ametové revoluci a jeho slova mi písemně potvrdila nezávislá osoba!!!

TAKŽE K.OMUNISMUS JE DALEKO LEPŠÍ JAK K.APITALISMUS.  

POTVRDILO SE MI, O ČEM JSEM BYL PODLE REÁLNÉHO ŽIVOTA PŘESVĚDČEN!!!
K.OMUNISMUS (S.OCIALISMUS) DĚLÁ PRO LID A DÍKY G.ORBAČEVOVI A ZRÁDCŮM BYLO K.SČM SVRŽENO, VŠECHNO ROZPRODÁNO A MY LIDÉ SE MÁME NA H.OVNO.
CELÝCH 26 LET NÁS JEN Z.ÁPAD KRMIL!!!  

...12.2015 - JE TO SVATÁ PRAVDA, MÁM TO POTVRZENÉ. K.OMUNISTI NIC NEMOHOU, MŮŽOU BÝT RÁDI, ŽE JE NEZAKÁZALY!!! MUSÍ DRŽET HUBU A KROK.


JÁ K.OMUNISTY NESNÁŠEL, ALE POSLEDNÍ DNY MĚNÍM NÁZOR. DNES SE TO OPĚT POTVRDILO!!! 
VŠICHNI CO VZNESLI OBVINĚNÍ PROTI R.ANSDORFOVI, ŽE CHTĚL VYBRAT PENÍZE, TAK JSOU A.NONYMNÍ A R.ANSDORFA SCHVÁLNĚ ZVEŘEJNILY.
R.ANDORF TO POPŘEL A BYL TAM PRÝ JEN PRO INFORMACE KVŮLI DĚDICTVÍ A ŘEKL, ŽE NĚKOMU ŠLÁPL NA KUŘÍ OKO.

8.12.2015 - http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/388641-ransdorf-a-tri-slovaci-jsou-podle-svycarskeho-prava-formalne-obvineni.html  

TAK SE ZASE VRÁTÍME KE K.SČM A AŽ TO DAJÍ DO POŘÁDKU, TAK SE NAŠE DĚTI BUDOU MÍT DOBŘE. :-(   MUSÍM SE JÍT UMÝT A NEVÍM JESTLI MI TEN MED KOLEM HUB? VŮBEC PUSTÍ, 26 LET JE POŘÁDNÁ DOBA!!! _______________________________________________________________________________  

http://casopis.vzdor.org/?p=898 ________________________________________________________________________________                                                                 

                                                                         ČÁST ČLÁNKU  

Říkáš, že jedním z osnovatelů událostí v listopadu 1989 byl i R.udolf H.egenbart. Ten to však odmítá, tvrdí, že v ten den byl záměrně odvezen mimo Prahu. Zároveň však tvrdí, že akce byla připravena, štáby z.ápadních médií rozestavěné a tak „divadlo“ na N.árodní t.řídě mohlo začít. Kdo tedy vydal pokyn na zásah na N.árodní t.řídě? H.egenbart byl záměrně odvezen mimo Prahu. Proč?  

Aby měl alibi. Součástí snah změnit vedení strany byl i předseda S.SM M.ohorita. Kdo dal přímo rozkaz, pokud byl vydán, mi není známo.
P.arlamentní komise to nezjistila. Jí šlo především o to, aby sdělila národu, že šlo především o vystoupení lidu, o projev jeho nesouhlasu s v.ládnutím k.omunistické s.trany a aby se zakrylo, že celý zásah byl cíleně organizován, jak potvrdil h.lavní a.ktér mrtvý student Z.ifčák a.lias R.ůžička, p.říslušník S.tb.
Je jisté, že svůj zájem měly i zahraniční r.ozvědky včetně K.GB.      

K vašemu příspěvku---rozhovor s M.ilošem J.akešem bych vám dodala/l své...
Budete 12.12 na Václaváku??? M….. Děkuji za informaci. 

DŮKAZ!!! Originální důkaz nikomu neposkytnu. Mám ho i na jiných místech, tak se nikdo o nic nepokoušejte.  

V té době pracoval totiž můj otec jako k.apitán k.riminálky a volno dostal taky, bylo mu řečeno ať odjede na chalupu jako všichni tihle vyšší. Teta učila na VŠ zemědělské a ze školy tam měli nařízeno poslat dva a.utobusy s.tudentů a pokud dáte do vyhledavače                                                              

ZRÁDCE V. H.AVEL (stránka nenalezena)
http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/havel-lidstvo-je-rakovina-zredukujme-ho-a-nektere-lidi-vyhubme.html

tak přeju příjemné počtení M. T.      

Tak jsem si vůbec nepočetl. Stránka o zradě vlasti H.avla je schválně zrušena.                   

 

U.SA – trávení lidí z letadel (stránka nenalezena)  
http://www.cestyksobe.cz/odkud-fouka-chemtrails-cesky-dabing-titulky-an2279/            

TO JSOU NÁHODY CO???!!!    

Takže zrádce V. H.avla na toaletní papír a p.rezidenta Z.emana na letiště!!!
Nebude to podle A.meričanů, ale podle Č.echů!!!      

Vy jste první, kdo potvrzuje slova M.iloše J.akeše!!!
MOHU ZVEŘEJNIT VAŠE TVRZENÍ?

Já si pamatuji, že chvíli po p.řevratu se říkalo, že K.OMUNISTI museli opustit své židle, ale mohli si vzít peníze.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::    

                               

                                       R.ozdělení Č.SFR v roce 1992 je BEZ R.EFERENDA je n.eplatné!!!  

P.RAVICE DĚLÁ PODRAZ A VEŘEJNĚ NECHÁ NAHLÍŽET DO VEŠKERÝCH DAT JEN S.TÁTNÍCH P.ODNIKŮ.
A.MERIČANI NÁS SKOUPÍ, ABY MOHLI NA R.USKO A MY BUDEME JEJICH OTROKY!!!

NEDOPUSŤME TO!!!

 

     F.ederální s.hromáždění Č.eské a S.lovenské F.ederativní R.epubliky se usneslo na tomto ústavním zákoně:ČL. 1
(1) V referendu mohou být předloženy občanům Č.eské a S.lovenské F.ederativní R.epubliky k rozhodnutí zásadní otázky formy státoprávního uspořádání Č.eské a S.lovenské F.ederativní R.epubliky.
(2) O návrhu na vystoupení Č.eské r.epubliky nebo S.lovenské r.epubliky z Č.eské a S.lovenské F.ederativní R.epubliky lze rozhodnout jen referendem. Konec citace.  

Pokud referendum neproběhlo, rozdělení bylo nezákonné a existence ČSFR trvá, nejsme tudíž členy EU, nejsme členy NATO. 
K.OMUNISTI MUSÍ OPĚT NA 1. POZICI P.RAVICE A U.SA SETŘOU A Č.R SE NEBUDE ROZPRODÁVAT U.SA!!!
U.SA SI ZBALÍ SVÉ A PŘESTANE NÁS VYCHCANĚ OKUPOVAT, VMĚŠOVAT SE DO NAŠICH ZÁLEŽITOSTÍ A VYPADNE Z NAŠEHO ÚZEMÍ!!!
S.OBOTKA S CELOU V.LÁDOU SE PROBEROU Z IM.IGRANTŮ A ŘEŠENÍ BLBOSTÍ A ZAČNOU PRACOVAT NA OPĚTOVNÉM SPOJOVÁNÍ Č.ESKA A S.LOVENSKA!!!
VŠE CO DO DNEŠNÍ DOBY PROBĚHLO JE NEPLATNÉ A VŠE SE VRÁTÍ STÁTU BEZ NÁHRADY!!!
P.OLITICI, VY JSTE PĚKNĚ VYHCANÝ!!! VÍTE DOBŘE, ŽE ROZDĚLENÍ Č.ESKOSLOVENSKA JE NEPLATNÉ, MLČÍTE A ROZEBÍRÁTE SI R.EPUBLIKU JAK SE VÁM LÍBÍ!!!
Co vy na to? Je to úmysl nebo bordel? Co já na to? Politická vychcanost H.avla a spol.      

 

327 ÚSTAVNÍ ZÁKON ze dne 18. července 1991 o referendu F.ederální shromáždění České a Slovenské Federativní Republiky se usneslo na tomto ústavním zákoně:

ČL. 1
(1) V referendu mohou být předloženy občanům České a Slovenské Federativní Republiky k rozhodnutí zásadní otázky formy státoprávního uspořádání České a Slovenské Federativní Republiky. 
(2) O návrhu na vystoupení České republiky nebo Slovenské republiky z České a Slovenské Federativní Republiky lze rozhodnout jen referendem. 
(3) Hlasovací právo má v České republice každý, kdo je oprávněn volit do České národní rady. Hlasovací právo má ve Slovenské republice každý, kdo je oprávněn volit do Slovenské národní rady. 

ČL. 2 Referendum vyhlašuje prezident České a Slovenské Federativní Republiky oznámením ve Sbírce zákonů. 

ČL. 3
(1) Prezident České a Slovenské Federativní Republiky vyhlásí referendum současně v obou republikách, navrhne-li mu to Federální shromáždění po vyjádření České národní rady a Slovenské národní rady, a to do 15 dnů od doručení návrhu. 
(2) Prezident České a Slovenské Federativní Republiky vyhlásí referendum podle čl. 1 odst. 2 v České republice na návrh České národní rady a ve Slovenské republice na návrh Slovenské národní rady, a to do 15 dnů od doručení návrhu. 
(3) Prezident České a Slovenské Federativní Republiky může ve lhůtě podle odstavců 1 a 2 odmítnout návrh na vyhlášení referenda, jestliže navržené otázky, které mají být v referendu předloženy, nejsou jednoznačné nebo srozumitelné. V takovém případě návrh s připomínkami vrátí příslušnému zákonodárnému sboru. Pokud tento zákonodárný sbor na původních otázkách trvá, prezident České a Slovenské Federativní Republiky referendum vyhlásí do 15 dnů od opětovného doručení návrhu. 
(4) Referendum se vykoná do 90 dnů ode dne, kdy prezident České a Slovenské Federativní Republiky obdržel návrh podle odstavce 1 , 2 nebo 3 . 

ČL. 4 Referendum podle tohoto ústavního zákona lze konat nejpozději pět měsíců před uplynutím volebního období Federálního shromáždění a národních rad. 

ČL. 5
(1) Návrh předložený v referendu podle čl. 3 odst. 1 je přijat, vyslovila-li se pro něj nadpoloviční většina oprávněných voličů v každé z republik. 
(2) Návrh předložený v referendu podle čl. 3 odst. 2 je přijat, vyslovila-li se pro něj nadpoloviční většina oprávněných voličů republiky. 
(3) Rozhodnutí přijaté v referendu provedeném podle ustanovení čl. 3 odst. 1 vyhlašuje předsednictvo Federálního shromáždění ve Sbírce zákonů obdobně jako zákony Federálního shromáždění; rozhodnutí přijaté v referendu provedeném podle ustanovení čl. 3 odst. 2 vyhlašují předsednictva národních rad republik ve Sbírce zákonů obdobně jako zákony národních rad. 
(4) Ústavní soud České a Slovenské Federativní Republiky přezkoumá na žádost předsednictva Federálního shromáždění nebo předsednictva národních rad ústavnost postupu referenda před vyhlášením jeho výsledku. 
(5) Referendum vykonané podle tohoto zákona se může o stejné otázce opakovat nejdříve za 5 let. 

ČL. 6
(1) Výsledek referenda vyhlášeného podle čl. 1 odst. 1 má závaznost ústavního zákona. 
(2) Je-li návrh podle čl. 1 odst. 2 přijat alespoň v jedné z republik, zanikne Česká a Slovenská Federativní Republika uplynutím jednoho roku od vyhlášení výsledku referenda; její působnost přechází na Českou republiku a Slovenskou republiku, jimž pak přísluší plný výkon státní svrchovanosti. 
(3) Ústavní zákon Federálního shromáždění upraví přechod majetku z vlastnictví České a Slovenské Federativní Republiky na Českou republiku a Slovenskou republiku. Stejně tak upraví státní finanční aktiva a pasiva České a Slovenské Federativní Republiky, měnové rezervy, hmotné federální rezervy a majetek České a Slovenské Federativní Republiky nacházející se mimo její území. 

ČL. 7 Zákon Federálního shromáždění stanoví způsob provádění referenda. 

ČL. 8 1. Ústavní zákon č. 143/1968 Sb., o československé federaci, ve znění pozdějších ústavních zákonů, se doplňuje takto: 
a) v článku 41 se za slova "a k jejich změně," vkládají slova "k přijetí návrhu na vyhlášení referenda, ", 
b) v článku 58 odst. 1 se za slovo "federace," vkládají slova "usnášet se o návrhu na vyhlášení referenda, ". 
2. Ústavní zákon č. 100/1960 Sb., Ústava České a Slovenské Federativní Republiky, ve znění pozdějších ústavních zákonů, se doplňuje takto:  v článku 2 odst. 2 se tečka za slovem "voleny" nahrazuje čárkou a na konci se doplňují slova "a lidovým hlasováním (referendem). ". 

ČL. 9 Tento ústavní zákon nabývá účinnosti dnem vyhlášení. 

Havel v. r.         PODVODNÍK!!!

Dubček v. r  

 

 

Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ JSEM TAJNÝ A NEBUDU ANI ODPOVÍDAT NA KOMENTÁŘ.

 

Fatomas :-)