Zavedení ostrahy státní hranice České republiky

Premiér ČR
Úřad vlády ČR,
nábřeží Edvarda Beneše 4,
118 01 PRAHA 1

„Zavedení ostrahy státní hranice České republiky“
Petice podle § 1 zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním

Petiční výbor zastupuje Martin Mařák, Bedřicha Václavka 1018/1 Ostrava - Bělský les 700 30

 

My níže podepsaní občané České republiky žádáme zavedení ostrahy státní hranice České republiky a to i za cenu vystavění hraničního plotu a nepřetržité ozbrojené ostrahy. Tato ostraha bude sloužit lidem České republiky jako ochrana před kriminálními vlivy ze zahraničí (hledané osoby, drogy), ale také pro ochranu obyvatel před únosy do zahraničí, krádežemi uměleckých děl a památek a jinou trestnou činností směřující z našeho území ven. Každý spořádaný občan bude mít možnost opustit náš stát a opět se vrátit přes vybudované přechody státní hranice. Ty budou sloužit také pro vstup slušných a spořádaných cizinců, kteří navštíví naší republiku. Již dnes lidé, kteří cestují letecky, jsou kontrole podrobeni a my níže podepsaní, požadujeme, aby ke kontrole docházelo také při přechodu po zemi či vodě.

Vážený pane premiére, vyzýváme Vás, abyste se zasadil o to, aby vláda vyhověla kladně žádosti o „Zavedení ostrahy státní hranice České republiky“, což potvrzujeme níže svým podpisem.

Petiční výbor ve složení:
Martin Mařák, Bedřicha Václavka 1018/1, Ostrava - Bělský les, 700 30
Kateřina Trávničková, Thomayerova 28, Ostrava - Vítkovice, 703 00
Jiří Martínek, Bystřinova 867/32, Ostrava – Hrabůvka, 700 30

 

 

Petiční arch ke stažení zde.

 

Kdo chce opravdu podpořit petici, stáhněte si prosím petiční arch a podepiště přímo ten, máte možnost ho předložit známým, sousedům, spolupracovníkům a šířit toto ve svém okolí. Podepsaný petiční arch zašlete na jednu z výše uvedených adres členů petičního výboru. V případě zájmu budou zřízeny další možnosti. Elektronická petice slouží pro větší propagaci a distribuci.


Martin Mařák    Kontaktujte autora petice