Záchrana starých staveb v Praze

V Praze je mnoho zchátralých budov a opuštěných továren.

Je škoda, že tyto prostory už nemohou být využity z důvodů peněz, což vede spíše k demolici původních staveb a jejich nahrazení novými bytovými jednotkami a kancelářemi, místo zachování těchto míst a jejich využití pro menší projekty, jako je ten náš.

Chtěli bychom vybudovat prostor, ve kterém by bylo něco jediněčného a nevšedního.

Proto váš žádáme o vaší pomoc. Jestli vám není jedno ničení a zastavování těchto jedinečných pozemků lidmi, kteří nemají cit a nechtějí je zachovat jen z důvodu finančního výnosu, tak vás prosíme o připojení se k naší petici a zachránu těchto staveb pro využití námi všemi.

2221.PNG1113.PNG555.PNG

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Bruno Babka svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )