zachování a rekonstrukce hřiště v Olomouci, Pavlovičkách
Město Olomouc má záměr pozemek tohoto hřiště prodat za účelem výstavby bytového domu. Jedná se o poslední hřiště v této lokalitě a nachazí se v těsné blízkosti ZŠ Gorkého. Komise městské části Pavlovičky chce hřiště zachovat a revitalizovat. Opravou a revitalizací hřiště by vznikla možnost dalších aktivit (fotbalové, volejbalové nebo workout hřiště, které v této lokalitě chybí). Chci tento záměr podpořit peticí, a proto prosím všechny, kteří s tímto záměrem zachování a revitalizace hřiště souhlasí, aby petici podpořili. Současný žalostný stav viz foto. Děkuji.
Marek Chovanec


Marek Chovanec
Kontaktovat autora petice
Kontaktovat autora petice
Oznámení od správce této webové stránkyTuto petici jsme uzavřeli a vymazali jsme osobní údaje podepsaných osob.Obecné nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR) vyžaduje, aby pro ukládání osobních údajů byl legitimní důvod a aby informace byly uchovávány po co nejkratší dobu. |