Zabraňme bezplatnému rozdávání vakcíny a vybojujme si tím svobodu!

vacunacion-stop.vakcinam_.jpg

.

Zisk z vakcín je hlavní motor, který motivuje státní úředníky k neústavním omezením a drastickým zásahům do našich životů.

 

Podepišme petici proti rozdávání vakcín! Dosáhneme tím možná víc než slavní doktoři žádající zrušení roušek a restrikcí. Restrikce při poloprázdných nemocnicích mají jediný smysl: Prodat víc vakcín. 

Vakcínu zdarma jen nad 70 let! Ostatní zaplatit 30% ceny. 

Jednoduchý požadavek, aby SI ZÁJEMCI O VAKCÍNU MUSELI PLATIT ALESPOŇ 30% Z CENY VAKCÍNY, má šanci na úspěch. I 2 třetiny úhrady 9000 Kč ze zdravotního pojištění jsou drahé.

Vakcína bude nabíhat pomalu, protože ji lidé nechtějí, a proto provakcinovaných bude tak málo, že to neoddálí virus (většina obyvatel onemocní i přes veškeré restrikce). Stát bude muset zaplatit i vyhozené vakcíny, celkem 80 miliard. 

 

Jakmile by se zhroutila vidina výdělků z vakcín, již by se vládcům nevyplatilo pokračovat v restrikcích a zavírání podniků a škol. A nic se nestane, protože nemocnice jsou schopné pojmout 2,5 x více chorých než je jich dnes. https://www.hlidacstatu.cz/kapacitanemocnic#CR

Když vláda požadavek zpoplatnit vakcíny splní, a poklesne o ně zájem, pak snahy o zpomalování šíření viru ztratí smysl. Jenom tak vrátíme děti do škol a zemi do normálu. Přestane strašení i roušky u dětí.

Peticí zabráníme, aby byli do vakcíny nuceni lidé pod pohrůžkou ztráty zaměstnání, cestování nebo problémů v DD. 

Účinnost vakcíny není 95%, je menší. Před píchnutím druhé dávky je přibližně poloviční. Nebude dlouhou dobu plnit účel. Nehledě na to, že 7 mil. vakcín ochudí náš stát o 63 miliard. Ale ještě 6 měsíců budou příjemci zisku z vakcín poškozovat ekonomiku prostřednictvím restrikcí 100 miliardami měsíčně.  

 

Proto vás prosím, podepište petici. Jinak se bude střídat stupeň 3. a 4. (otevřeno/zavřeno) až do června 2021 a vy za to ponesete odpovědnost.

Sdílejte petici mezi známé, ať získáme alespoň 500.000 podpisů! 

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Jan Omasta, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...