Za zavedení československé větve(či větví) ve hře World of Tanks

Ahoj všichni,

česká a slovenská komunita je jednou ze tří největších komunit evropského serveru World of Tanks. Bohužel, ani po několika letech existence WoTka nemáme možnost ve hře hrát československé tanky s československými posádkami a československá technika, i přes to, že předválečné Československo bylo průmyslovou velmocí a mělo pokročilý program vývoje tanků, se ve hře vyskytuje pouze v rukou německých okupantů.

O československé technice vyšla již rada publikací a je zcela možné postavit větev středních tanků, větev lehkých tanků, větev dělostřelectva a větev stíhačů tanků z originálních československých projektů (na vyšších úrovních jde zejména o varianty středního tanku TVP). Historii československých obrněnců shrnuje například tento vícedílný článek:

http://www.playzone.cz/clanky/wot-ceskoslovenska-technika-aneb-tanky-naseho-puvodu-1-dil

Na základě těchto informací žádáme společnost Wargaming, aby zvážila, popřípadě upřednostnila, zavedení československé větve (či větví) obrněné techniky s československými posádkami, ať už v rámci "evropského stromu" jako jeho první větev, nebo jako zcela samostatný strom, jehož podmínky československá technika až na vyjímky splňuje.

Domníváme se, že popularita WoT v České republice a Slovenské republice je taková, že zavedení naší - československé - větve je ekonomicky zcela ospravedlnitelné a pomůže společnosti Wargaming získat celou řadu dalších skalních fanoušků, kteří budou projekty společnosti podporovat i do budoucna.

 

Pro účely petice stačí přezdívka.

 

Děkuji

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji kvetule svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...