Za psí hřiště na Šestce

Obliba psů v hlavním městě roste, stále častěji se však jejich majitelé potýkají s otázkou, kam se psem na procházku, aby se dostatečně vyběhal a přitom neohrozil ostatní obyvatele. Místa pro volný pohyb psů jsou přísně vymezena vyhláškou. Všude jinde platí, že pes musí být na vodítku a pokud není na vodítku, musí být veden v těsné blízkosti doprovázející osoby. Navrhnout nové plochy pro volný pohyb psů ve veřejné zeleni je zcela v kompetenci městských částí. Některé městské části se proto snaží vyhovět majitelům psů zřízením takzvaných psích hřišť nebo psích luk. Jedná se o často oplocené pozemky určené výhradně psům a jejich majitelům, většinou obohacené o určité herní prvky, takzvané agility. Pejskaři na Praze 6 však mají v tomto ohledu smůlu. Chtějí-li svým svěřencům dopřát trochu zábavy, musí do jiných částí Prahy

A co vy? Souhlasíte, aby Praha 6 více myslela na své psí obyvatele?
Pokud ano, připojte svůj podpis k petici “Za psí hřiště na Šestce”


Dana Balcarová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Dana Balcarová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )