Za lepší Hostivici

Víte, jak se bude měnit Hostivice?
 
Právě probíhá změna územního plánu v Hostivici.
 
Chceme touto cestou upozornit všechny obyvatele Hostivice na připravovanou změnu územního plánu a možné negativní dopady na kvalitu života ve městě. V plánu je výstavba více jak jednoho tisíce nových bytových jednotek uvnitř města, odhadem přibyde 5000 nových obyvatel.
 
Tato výstavba podle našeho názoru nepřinese stávajícím obyvatelům Hostivice nic pozitivního. Nelíbí se nám Hostivice sloužící jako noclehárna s nedostatečnou občanskou vybaveností, kapacitou služeb, školstvím, zdravotnictvím a dopravní infrastrukturou.
Radnice zastává názor, že městu pomůže masová výstavba bytů ve vnitřních volných lokalitách. (tzn. více peněz do rozpočtu města). Souhlasíte s tím? Bude se vám v Hostivici žít lépe?
 
My si myslíme, že obyvatelům města pomůže podpora a rozvoj služeb, školství, zdravotnictví, sportovních zařízení a hřišť, sociálních služeb, míst pro odpočinek atd. Zkrátka něčeho, co nám zlepší kvalitu života.
 
Pokud vás tato výzva oslovila a souhlasíte s ní, podpořte tuto myšlenku zde na FB podpisem petice.
 
Napište nám také, co vás trápí ve vašem okolí. Chceme proces schvalování nového územního plánu připomínkovat a hájit názor veřejnosti.
 
Sledujte náš FB a sdílejte se všemi, koho se to týká.
 
Děkujeme
 
Spolek za lepší Hostivici.
 

Aleš Flígr    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Aleš Flígr, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...