Vzkaz pro matky, otce a všechny, kterým na dětech záleží

Milé mámy, babičky, ostatní ženy a také tátové, dědové a ostatní muži.

Jsem máma a zároveň jsem i lékařka. Události posledních dní mě nenechávají lhostejnou. Situace se každý den přiostřuje a smyčka se pomalu a jistě utahuje a v jejím středu není nikdo jiný než děti. Pomyslná vládnoucí ruka již ztratila veškeré zábrany a nedělá jí problém sáhnout i po dětech – po tom nejcennějším co máme!   

Píšu tyto řádky, protože bych chtěla dodat odvahu všem ženám-matkám, aby se nebály vystoupit z davu a postavit se za svoje děti! To, co před rokem vypadalo jako scéna ze špatného filmu, se pomalu a jistě stává realitou. Chtějí naočkovat děti a teenagery experimentální vakcínou proti covid-19, která je teprve ve stadiu klinického zkoušení! Nikdo, opravdu nikdo, nemůže mít reálnou představu, co tato vakcína ve vyvíjejícím se organismu udělá, jaké nežádoucí účinky se za určitou dobu po očkování mohou u dětí a mladistvých objevit! Jaký dopad to může mít na celou mladou generaci naší populace? Nevěřte číslům a údajům o bezpečnosti vakcíny! Čísla se dají falšovat a statistiky překrucovat. Věřte svým pocitům! Vědomá máma sama nejlépe ví, co její ratolest potřebuje. Matka je pro své dítě tím nejlepším lékařem a léčitelem v jedné osobě. Věřte ve svou intuici a nenechte se ovlivnit mediální masáží, která se na nás valí ze všech stran. Pokud cítíte, že je to špatně, tak to tak prostě je! Bez ohledu na fakt, že Vám třeba sto odborníků nebo vědeckých kapacit, bude tvrdit něco jiného.   

Již nyní na povrch vyplouvají zprávy o nežádoucích účincích vakcíny proti covid-19 v lidském těle a to je teprve začátek. Mimo jiné jsou vážné obavy, že může způsobovat problémy s plodností a zvýšenou potratovost plodů u těhotných žen. Jak bych se pak mohla podívat své dceři do očí, kdybych její schopnost přivést na svět zdravého potomka vyměnila za vlastní pohodlí a domnělé bezpečí? Na to už jsem podobných smutných příběhů ve své ordinaci viděla dost, abych toto riskovala u svých dětí jen kvůli možnosti jet na zahraniční dovolenou nebo navštívit divadelní představení.  

Věřím v přirozenou imunitu a zdravý způsob života. Celé toto covidové období nám kromě jiného přišlo říct, že je třeba převzít zodpovědnost za své zdraví do svých vlastních rukou a nenechávat to na lékařích ani nikom jiném! Já sama se snažím zdravě jíst, přiměřeně se hýbat a vytvářet si kolem sebe harmonické prostředí.

Opravdu nevidím jediný důvod, proč bych se měla stát účastníkem biologického pokusu na lidech s nejistým výsledkem, zvlášť pokud existuje účinná léčba proti tomuto onemocnění! Přenechejme vakcínu proti covid-19 rizikovým skupinám a starším spoluobčanům, kteří se chtějí nechat dobrovolně naočkovat. My ostatní raději přemýšlejme, co můžeme pro sebe a své zdraví udělat a jak posílit svůj imunitní systém.

Nejjistější způsob, jak můžeme ochránit své děti, je, když sami nepřistoupíme na očkovací hru a nenecháme se naočkovat. Vykašleme se na vlastní pohodlí a postavme se za své děti! Protestujme proti nesmyslnému testování a nošení roušek po celou dobu vyučování. Děti mají právo na vzdělávání bez podmínek! Nespoléhejme, že to někdo (lékaři, právníci, pedagogové, ředitelé škol,…) vyřeší za nás. Jsme to my, tátové a mámy, kdo zodpovídá za své děti! Čím více nás bude, tím větší máme šanci, že dokážeme dětem zachovat svobodný a láskyplný svět!

Věřím a doufám, že se nám to podaří.

 

Požadujeme jednoznačné ukotvení absolutní dobrovolnosti očkování v zákoně a úplné zastavení očkování dětí experimentální vakcínou. 


Máma Jana Budařová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Máma Jana Budařová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...