"VÝZVA" všem demokratickým zemím Evropy, politikům, i všem občanům ČR

Výzva všem slušným a taky odvážným lidem v postkomunistických zemích v Evropě, případně i v Asii ... a apel na zodpovědné politiky těhto zemí.

 

Vyzývám tímto občany všech demokratických zemí, které byly dříve součástí Sovětského východního bloku, a kteří tak mají historickou i také osobní zkušenost s Ruskem, s jejich komunistickou a bolševickou rétorikou, rozpínavostí, a taky se vší tou i dnes zcela očividnou lží, s jejich prolhanou propagandou, vždy plnou jen nenávisti, vzájemné zášti, pohrdáním, a především lží o míru, osvobození, které jak dobře víme vede jen k zotročení, podmanění, a  které nám dnes opět ožívá před očima, aby žádali po svých vládách, zapojení do bojů proti ruskému agresorovi, proti Putinovi, Putinovskému Rusku. 
     

Sami jste už mnohokrát slyšeli, o co Putinovi jde, a netřeba o tom pochybovat, chce návrat do minulosti, před rok 1997, tedy do minulosti, kdy naše země nebyly součástí obraného paktu NATO. Budeme čekat, až tento psychopatický a vyšinutý jedinec, obsadí celou Ukrajinu, Moldávii, až zase nabere a zmobilizuje další síly, a napadne další země bývalého východního bloku? Opravdu budeme čekat, až porazí Ukrajinu, která mu nyní klade hrdinný odpor, a bojuje jak správně říká, i za nás, za mír v Evropě? Vyhlašme válku Rusku, respektive Putinovi, tedy pokud okamžitě neukončí boje na Ukrajině! My jsem sice součástí NATO, ale rozhodně můžeme také jednat každý sám za sebe, a přesto společně. Nešlo by tedy o zapojení NATO do války, a nešlo by vůbec o zapojení USA - šlo by o naše nejvlastnější zájmy, a o naše vlastní bezpečí. Jednoduchá logika, stojící proti vylhaným důvodům Putina.
   

Je to také způsob, jak nezavdat mocichtivému šílenci možnost, rozpoutat jederný konflikt, omlouváním účasti NATO, USA, a je to jediný způsob, jak skutečně podpořit nejen Ukrajinu, ale především ochránit své vlastní zájmy, svou vlastní svobodu a budoucnost. Pokud to nechápeme, nemáme právo na svobodu. K čemu nám jsou navíc armády, nejsme-li je skutečně schopni a ochotni použít při obhajobě svých vlastních zájmů, vlastních životů, své bezpečnosti a mírové budoucnosti? Budeme se opravdu jen dívat, jak nějaký vyšinutý psychopat, odtržený od reality, vraždí bezbrané obyvatele jiné země, a čekat, jestli pak nebude chtít to samé dělat i u nás, pokud mu "západ" nevyhoví? Posadí se pak zástupci Evropy bez uzardění za kulatý stůl, k jednání o budoucnosti Evropy s vrahem, s člověkem co má krev na rukách, a který navíc už mnohokrát prokázal, že jakékoliv dohody, smlouvy a mezinárodní smlouvy, jsou pro něj jen cár papíru? 

Žádám tedy tímto i svou vládu, a všechny skutečně zodpovědné zástupce ČR, aby v tomto duchu vedla v celé Evropě, v EU podobná jednání, která by jednoznačně vedla a směřovala k jakékoliv podobné aktivitě a k rychlé pomoci, aby už déle neotálela s faktickou, tedy fyzickou pomocí Ukrajině, a tím i k zajištění své vlastní bezpečnosti, a k bezpečnosti svých vlastních občanů v blízké budoucnosti. 

 

Karel Ábelovský

 

PS: A vás prosím, pokud sdílíte podobné chápání a vidění celé problematiky, pak tuto výzvu sdílejte, šiřte, překládejte i do dalších jazyků, rozesílejte svým přátelům a známým - žádejte a apelujte tak na své volené zástupce, na své politiky, na své vlády. S dodatkem, že jsme samozřejmě také připraveni nést veškeré následky takového jednaní, což k tomu rozhodně patří. Není však možné a omluvitelné, nadále jen přihlížet, jen soucítit, a přitom pouze mávat vlaječkou. To nyní opravdu nepomůže. A Putinovi to rozhodně v ničem ani nezabrání. Tihle jedinci rozumí jediné řeči, a tou je skutečná síla. Síla rozhodnutí, ale síla deklarovaná nejen verbálně, ale především skutečnými kroky a činy. 


Karel Ábelovský    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Karel Ábelovský svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )