Výměna provozovatele "U Milánka" na Vítkově

Kdo z vás měl tu "čest" objednat si nějaké to občerstvení v kiosku "U Milánka" u fotbalového hřiště na Vítkově, jistě ví oč v této petici jde.

Kiosek má sloužit jako občerstvení nejen při trénincích dětí, ale i při zápasech a pro náhodné kolemjdoucí. Bohužel se tak neděje. O víkendech je v dopoledních hodinách, kdy se odehrávají zápasy běžně zavřeno. Pan "Milan" přichází zcela otráven (pokud vůbec přijde), jakákoliv objednávka ho evidentně obtěžuje a není výjimkou ani to, že Vás odmítne obsloužit, protože prostě nemá čas nebo má "zavřeno", ale jen pro někoho.

Nepravdivé zveřejněné údaje o provozovateli uvedeném u kiosku (což je mj. povinnost každého poskytovatele slušeb) a uvedená provozní doba od pondělí do neděle bez bližší specifikace měla býti asi humorná, leč vypovídá o svém..

Jako rodič dítěte, které zde tráví mnoho času mi přijde obvzláště nepochopitelné, že není schopen zajistit ani otevření toalet a zpřístupnit tak i tekoucí vodu pro děti a rodiče - ať už v jakémkoliv prostředí.

O stavu hriště a zvláště pak zázemí pro hráče a i fanoušky (tribuna) nemluvě.

Jedno s druhým je opravdu luxusní vizitka toho, jak se podporuje sport na Žižkově. Viktorka to hází na radnici, radnice na Viktroku, dotace zmizely v nedohlednu a nezbývají než oči pro pláč.

Bylo by tedy fain si mít alespoň kde vypít limču, čaj, kávu, pivo či rum poté, co většina z nás přemůže fyzickou námahu a vyhrabe se do krpálu, aby pak zjistila, že "Milánek" není naladěn nebo že si nemáte ani kam odskočit a musíte běžet zpátky dolů "do civilizace".

 

Svým podpisem souhlasíte a žádáte o změnu provozovatele nebo zatím alespoň o příjemnější a ochotnější obsluhu s jasně vypsanými provozními hodinami, vč. zajištění obsluhy v době tréninků a zápasů pod záštitou FK Viktoria Žižkov z.s.


Kateřina Kocmanová    Kontaktujte autora petice