Veterinární pohotovost

Petice za zavedení veterinární pohotovosti alespoň jedna ordinace v kraji, pokud možno dojezdem k pacientovi. Tento víkend skonal náš pejsek, telefonoval jsem asi ne 10 ordinací, které mají na internetové inzerci pohotovostní službu, ale ani nebrali telefon. Náš pejsek trpěl 14 hodin se zácpou, veterinář mu mohl pomoci nebo zkrátit jeho trápení. Nejedná se jen o utrpení zvířete, ale i jeho majitele, někdy i celé rodiny včetně dětí, které může takový zážitek poznamenat psychicky na celý život. Myslím si, že když má nonstop službu odtahová služba a jiné podobné služby. Veterinární služby jsou také důležité, protože nemoc nebo úraz zvířete se může stát kdykoliv a jde někdy o minuty. Děkuji všem přátelům zvířat za podporu.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Petr Malík svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...