Ukrajinským občanům a vládě Ukrajiny

Od 22. do 26. ledna 2014 o 17. hodině zvoníme v mnoha místech České republiky na kostelní zvony. Věřící v modlitbě hledají pomoc pro Ukrajinu a společně s dalšími lidmi vyjadřují solidaritu s těmi, kteří ve vaší zemi volají po demokracii a dialogu. Požadavek na dodržování svobody a základních lidských práv pro všechny občany je oprávněný. Spravedlivé uspořádání rodiny, obce i státu vyžaduje vzájemný rozhovor v úctě ke každému a nikdy nekončící úsilí o dorozumění.

My, občané České republiky, svědčíme, že se nám po skončení socialistického režimu daří v demokratickém uspořádání lépe.

Alespoň na dálku vyjadřujeme podporu vám, kteří na Ukrajině usilujete o demokracii. Jako rodiče slouží dětem, tak má vláda sloužit občanům.

Václav Vacek, farář v Letohradě

Pavel Korec, Praha

Jaromír Štětina, senátor, Praha

Tomáš Svoboda, Praha

 

Dne 22.1. 2014


Tomáš Svoboda    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Tomáš Svoboda svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...