Stop elektromobilitě!

Elektromobilita, téma, které posledních pár let hýbe automobilovým světem. Automobilky díky ní musí musí šetřit, osekávat svoji nabídku, dělat kolikrát i nesmyslná (tzv. tabulková auta) a hlavně platit ročně obrovské restrikce v  řádech miliard. Existuje však teorie, aby s tím alespoň jeden členský stát EU nesouhlasil a kterého by se automobilky mohly "chytnout" jako svého lídra a navrhnout tak EU nějaké méně radikální řešení (popřípadě tím rozmach EV alespoň trochu zbrzdit). A proto vznikla tato petice. Chtěl bych nashromáždit co nejvíce lidí, co s tímto stejně tak, jako já nesouhlasí. V ČR totiž stále existuje mnoho lidí, co elektromobily buďto nesnášejí, nebo jim přijdou nesmyslné, a nebo jen chtěljí podpořit evropský automobilový průmysl.

Proto pokud na toto téma máte stejný názor, podpořte prosím tuto petici. Nezapomeňte také o ní říct ostatním, ať se tato myšlenka dostane k co nejvíce lidem, kteří se k EV staví stejně.


Martin Stulík    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Martin Stulík svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...