Spravedlnost a podpora pro Petra Hartiga

received_6264164989327691.jpegMy, níže podepsaní touto peticí vyjadřujeme podporu a žádáme spravedlnost pro Petra Hartiga, který si v současné době odpykává 5,5 letý trest, za čin, kterého se nedopustil a i přes to byl odsouzen.

Někteří z Vás vědí, jaké neštěstí nás potkalo.Jedná se o Petra Hartiga. Někteří ho znáte, někteří jste jeho přátelé a někteří jste zaregistrovali, jak se Péťa snažil pomáhat druhým. Neměl  to v životě jednoduché. Jeho nejtěžší životní zkouška byla, když se mu narodil neslyšící syn. Ale i přes velké boje a nepřízeň osudu, jeho syn slyší pomocí kochleárního implantátu. Když přišlo na Moravu tornádo,  Péťa  vypsal humanitární pomoc a druhý den se vypravil s plnou dodávkou věcí do obce Hrušky, kde s místní jednotkou hasičů pomáhal několik dní. Kdo Petra znáte, víte, že pro něj práce u hasičů znamenala hodně a sloužil  v Semilech a Turnově. Dokonce když začala na Ukrajině válka, Péťa s partou lidí dali dohromady několik dodávek s humanitární pomocí a vyrazili na hranice Ukrajiny. Před tímto neštěstím které Petra potkalo podnikal a po roce a půl se mu povedlo získat ocenění druhý nejlepší živnostník/ podnikatel v Libereckém kraji. Na televizní obrazovkách jste mohli zahlédnout jeho projekt: téměř 300 let starou lípu a v ní zabudované akvárium.

Bohužel před rokem Péťa potkal slečnu a dali se do řeči. Po normální konverzaci mu začala vyprávět dost zvláštní věci. Péťa svolil k doteku a dodnes si to vyčítá. Slečna v zápětí chtěla sex, Petr ji odmítl, slečna se urazila a odešla. Druhý den pro Péťu přijela policie, s tím, že se měl údajně pokusit o znásilnění. Důkazů o Petrově nevině byla řada, ať už velké v podobě svědka, který uvedl že, seděli metr od sebe a nic se tam nedělo či DNA. Nebo menší které ukazovaly, že opravdu nic neudělal. Péťa od začátku  spolupracoval  a  vypovídal  jen  to, co  se opravdu  stalo. I tak přes veškeré důkazy o nevině ho soudy odsoudily.Toto tvrzení Péťovi zničilo život,  firmu a hlavně ho  odloučilo od rodiny a syna. Letos jde Péťi syn do první třídy a to, že ho nebude doprovázet je obrovská rána pro oba. Kdo Petra znáte, víte, že by tohle nikdy neudělal a neměl to zapotřebí. Vždy, když někdo potřeboval, pomohl, nikdy neřekl, ne nebo nemůžu a tak teď potřebuje pomoc on od Vás. Prosím, podpořte ho podpisem této petice. Petr bojuje za spravedlivost a Vaší pomoci si moc váží. Nikoho nenuťíme, je to dobrovolné. Je to o pocitu. Je to na Vás. 

received_7524844832788241.jpeg


Rodina a přátelé    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Rodina a přátelé svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...