Výzva k odstoupení ombudsmana Stanislava Křečka: Odmítá dělat svou práci.

Komentáře

#3

Z jeho arogantního jednání a vyjadřování je jisté že tento člověk nikdy nebude vykonávat tuto funkci jak tento úřad potřebuje! Proto podporuji výzvu aby odstoupil, nebo aby jej poslanci či prezident odvolali!!!

Zdeněk Dvořák (Tršice, )

#33

Podepisuji, protože p. Stanislav Křeček se spolu s vládou ČR dlouhodobě spolupodílí na porušování lidských práv v České republice

Tomáš Harabiš (Trojanovice, )

#35

Schvaluji v plnen rozsahu

Iva Krivakova (Frydek Mistek, )

#49

protože na to nemá

VLADIMÍR MAŠATA (HORNÍ BEZDĚKOV, )

#53

Výroky a kroky pana ombudsmana Křečka ohledně zákazu doprovodu u porodu a jeho vyjádření týkající se stížností na chování personálu během porodu jsou zcela nepřijatelné a ničí důvěru lidí v celý jeho úřad. Co je a není lidské právo a čím by se úřad ombudsmana měl zabývat má zákonem daný postup, který by měl být dodržen.

Anna Ungerová (Kramolna 197, )

#66

Ombudsman ma hájit lidská práva,ne si za lidská práva dodávat svůj pohled na věc.

Hana Hřivňáková (Moravka, )

#68

Stydim se za krecka,ombudsmanen jej snad ani nelze nazvat. Jak muze pravnik nazyvat lidska prava moznostmi? Ostuda,ostuda,ostuda.

Tereza Pokorna (Brno, )

#74

Podepisuji, protože nesouhlasím s přístupem veřejného ochránce práv k právům žen a rodin a ignoraci porodnického násilí

Vlasta Ručková (Brno, )

#88

Ombudsman nereaguje oficiálním způsobem na stížnosti.

Lucie Hejduková (Chlumec, )

#90

protože odmítá dělat svoji práci.

Jan Hamerský (Broumov, )

#91

Podepisuji, protože ombudsman by měl stát za lidmi a hájit jejich prava. Nynější ombudsman se lidem akorát vysmiva a vykládá si právo po svém a to absolutně nesmyslně a nelidsky. Jeho funkci zastává jeho zástupkyně, které raději bere pravomoce, než aby ji podpořil. Takového člověka jako ombudsmana nepodporuji!

Martina Müllerová (Prostejov , )

#93

Podepisuji, protože člověk, který není schopný uznat práva žen na laskavý porod, stížnosti háže za hlavu a je arigantní, tam nemá co dělat.

Sylvie Slováková (Most, )

#95

Protože je to výsměch právu.

Dagmar Lovecka (Brno, )

#104

Podepisuji, protože mě ombudsmanova vyjádření z posledních dnů dost šokovala. Tento člověk rozhoduje o ochraně lidských práv, aniž by se poradil s někým, kdo právu rozumí. Rozhoduje jen silou moci!

Kateřina Bedáňová (Jihlava, )

#106

Nesouhlasím s jeho výroky a jeho odmítnutím šetření problémů se zákazem otců u porodu a prodním násilím.

IVANA BERÁNKOVÁ (Nové Strašecí , )

#113

Pan doktor Křeček nemá ve své pozici se svým postojem k neřešení stížností, co dělat. Pokud se něčí názor neshoduje s tím jeho, odebírá agendy a možnosti názory zveřejňovat, zatímco on zřejmě povolení nepotřebuje na nic. Tento stát je tak kostnatý a je potřeba s tím něco dělat!

Klára Bernatová (bernatova.kl@gmail.com, )

#120

Podepisuji, protože zákaz otců u porodu mi ovlivňuje již několik týdnů život. Mám každým dnem rodit a mám strach, jak to zvládnu sama.

Lucie Havlíčková (Brno, )

#124

Protože když i ochránce lidských práv veřejně potlačuje práva lidí a stížnostmi na prošetření konkrétních situací se zabývá tak, že prohlásí, že k tomu určitě nedošlo... takový člověk na tomto místě zjevně neplní své pracovní povinnosti a tento úřad pod jeho vedením zcela degraduje.

Barbora Tučková (Most, )

#128

Podepisuji protože tento člověk není dostatečně kvalifikovaný pro výkon povolání jako obránce prav lidu. Nazyva módou základní práva ženy při porodu. Navíc ve chvíli kdy tyto věci musí řešit, protože je to jeho funkce, řekne že to řešit nebude. Místo svych zastaralarych vymyslu, pokud neví jak to řešit, měl by se inspirovat v jiných pokročilejších státu.

Eva Kaluzova (Brno, )

#135

Povazuji za nepripustne, aby ombudsman verejne popiral smysl sve funkce prohlasenimi jako "My se primárně zabýváme stížnostmi na činnost úřadů. Nejsme ochránci lidských práv, jak nám stále někdo a hlavně novináři podsouvají," Nebo odmita delat sve povinnosti a vysetrovat podnety obcanu dle prohlaseni "Nezkoušejte na mě tyhlety… tyhlety proporcionality." nebo "No tak jim odpovíme, že máme jiný názor. Co chcete šetřit?"

Kateřina Eklová (Praha 6, )

#142

Podepisují proto, že jsem se mnohokrát setkala s porušováním práv žen a dětí v porodnicích. Bylo by dobré rozkrýt, co je příčinou tohoto jednání. Zda to je systémové chybné řízení poskytování porodní péče a nebo je to neznalost práva jednotlivých poskytovatelů, nebo je to něco jiného, nebo kombinace více faktorů.

Marie Vnoučková (Zbuzany, )

#155

Podepisuji, protože si myslím že člověk s názory jako má pan Křeček nemá na takové pozici co dělat.

Veronika Morchová (Moravičany , )

#157

Podepisuji, protože arogance tohoto pána nemá obdoby. Nechápu, jak se někdo takový vůbec mohl stát Ombudsmanem. Je mi z toho zle.

Klára Pospíšilová (Veselí nad Moravou, )

#159

Přítomnost otce u porodu není módní záležitost, ale neopakovalný zážitek v životě celé rodiny a dítě i rodiče mají dle LZPS právo na kontakt!!!!

Marcela Lebedinská (Jaroměř, )

#160

Pan Křeček nemá v ochraně mých práv žádnou důvěru

Dana Truchlyová (Jirkov, )

#166

Podepisuji z důvodu toho, že pan Křeček nejedná v souladu s ochranou práv nás obyvatel České republiky, což by podle své funkce měl

Josef Urbánek (Kotovice, )

#168

Nejde jen o účast otců u porodu, ale celkové postoje p. Křečka k řešení podnětů

Jitka Pavlová (Praha, )

#173

S. Křeček nevykonává funkci ombudsmana podle zákona, ale rozhoduje autoritativně pouze podle svých (dle mého mínění zkostnatělých) názorů

Blanka Auská (Praha, )

#175

Vykon ombudsmana nemuze vykonavat nekompetentni clovek. Nelze v tomto uradu porusovat lidska prava a psn Krecek je ocividne porusuje.

Erik Rampich (Plzen, )

#198

Přikládám svůj hlas k tomu, aby rezignoval ombucman Křeček.

Simóna Havlová (Mostkovice, )