PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
Komentáře
#27805
Čt a Čr nejsou neposkytují objektivní a vyvážené zpravodajství, nehospodaří transparentně a úsporně. Dále je systém vybírání poplatků včetně jejich zdůvodnění nespravedlivý a jeho režie je vysoká. Agebda vybírání poplatků též lidem vyhrožuje a přivádí je do exekucí. Arogance mašinerie vybírání poplatků je značná, chování zaměstnanců nabubřelé a neslušné!!! Celkově jde o "zlodějský systém a vybírání výpalného".Karel Potůček (Kolín, 2026-06-22)
#27806
tak je to správné...P. Šimko (Praha 5, 2026-06-22)
#27807
Nehodlám platit nestydatě proopozičním a prohradním médiím za nevyvážené zpravodajství a neobjektivní redaktory a nenažraný přeplacený aparát. Ať si poplatky platí tupé ovce z Milionu chvilek. Pak se uvidí, jak moc si ČT a ČR cení.Eva Vojáčková (Praha 9, 2026-06-22)
#27808
jsem proti ohrožené svobodných veřejnoprávních médiíKristýna Jankových (Praha 6 - Dejvice, 2026-06-22)
#27810
Nesouhlasím s uložemím poplatků za dané situace.Stanislav Wieser (Karlovy Vary, 2026-06-22)
#27813
Nesouhlasím s mafiánskými praktikami obskurního spolku ČT a Čro , zavánějící dědičním hříchem . Sotva se člověk narodí , již je nevolníkem těchto zločinných organizací .František Galaš (Vesce, 2026-06-23)