Podpora paní učitelky Bednářové

Petice
na podporu paní učitelky Martiny Bednářové.


My, níže podepsaní občané České republiky, chceme touto peticí vyjádřit symbolickou podporu paní učitelce Martině Bednářové.

1. Paní učitelka Martina Bednářová se nebála s dětmi diskutovat na téma konfliktu na Ukrajině. Pokud vynecháme otázku pravdivosti výroků (kde se v době diskuze opravdu v Kyjevě neválčilo dle dostupných zpráv na internetu a to přímo z ukrajinských zdrojů), je pro nás nepřijatelné aby naše státní správa podporovala udavačství a pošlapávala možnost svobodně diskutovat na půdě škol. Namísto toho se do škol vnáší duch nesvobody a perzekucí.
2. Pro názor, prezentovaný v diskuzi s dětmi není možné v demokratické společnosti vyhazovat lidi z práce nebo dokonce navrhovat trestní stíhání za popírání války (mimochodem takový paragraf ani neznáme). Tímto se vracíme do doby takzvané totalitní, na kterou se neustále v médiích upozorňuje a to v negativním slova smyslu.
Jedná se o popření ústavního práva na svobodu vyjadřování.
Tímto paní učitelce Bednářové vyjadřujeme podporu a rádi bychom jí pomohli též finančně v případě boje za její práva a to jak v případném trestním stíhání, tak v případném sporu o náhradu ušlých příjmů po dobu ostrakizace a v cestě za očištěním dobrého jména.


Margot Segrin    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Margot Segrin svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...