Podpora odpojení Ruska od SWIFT a zmražení majetku oligarchům.

SEI_89792322-1-640x360.jpg

Rusko bezostyšně napadalo Ukrajinu, tento bezprecedentní akt agrese si žádá maximální možné sankce. Je potřeba aby i občané české republiky ukázali, že stojí za Ukrajinou. Putin se totiž nezastaví jen u hranic, chce obnovit Říši Zla(SSSR) v plné své někdejší krvavé velikosti.

Drobné sankce ze strany současných demokratických vlád nic neřeší. Je potřeba použít sankce které mohou zastavit rozjetou válku. Odpojení od systému Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci (SWIFT). Ruský režim tím to dostane citelný finanční zásah, který pohání ruskou armádu. Dále, všichni ruští oligarchové mají nemalou část majetku na západě a jsou napojení na Putina, který jim umožnil drancovat ruské bohatství ve svůj prospěch. Zmražením jejich majetku dojde ke snížení jejich loajality ruskému režimu a přinutí změnit jeho chování.

 

 

 

 

 

 

 

Jako občan České republiky chci dát vědět českým a evropským politikům, že tento krok podporuji a mají mou plnou podporu. Nebude to snadné ani pro nás, bude nás to něco stát, nicméně mnohem méně než ruský voják za humny.

Podpisem této petice vyjadřujete podporu tvrdým sankcím.

S úctou ke svobodě

#StandWithUkraine


Eduard Novotný    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Eduard Novotný bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...