Požaduji fungující zákony a úředníky, kteří mají povinnost chránit týrané a nevinné děti, které nedostanou díky nečinnosti státních orgánů šanci na nový život.

Kdo jiný, než stát (OSPOD) musí ochránit děti, které žijí a nadále zůstávají v rodinách, kde jsou týrané a nedostanou šanci dostat se do rukou milujících rodičů. Jak je možné, že přibývají případy, kdy OSPOD nekoná i přesto, že má jasné důkazy o tom, v jakém prostředí dítě žije a vyrůstá. Ve většině případů v rodině feťáků, agresorů a psychicky narušených lidí, kteří své děti utýrají. Bohužel nestalo se tak jen v případě Tadeáška, ale nedávno i v případě malého Marečka, kde i delší dobu lidé v jeho blízkém okolí věděli, jak se k němu chovají. Zemřel. Byl utýraný otčímem. Požaduji, aby v našem státě platily zákony na ochranu dětí, nejvyšší tresty za týrání dětí, za jakékoliv selhání ve výchově, která končí tragicky. Dále úřednice, které mají dohled na takové rodiny a mají kompetenci  konat, aby dělali svou práci a nenechávali za každou cenu tyto děti v rodinách feťáků, alkoholiků a tyranů. 


Marcela Mullerová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Marcela Mullerová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...