Požadujeme české politiky o vrácení sochy maršála Koněva na původní místo.

Dnes 3.4.2020 vedení Prahy 6 odstranilo z náměstí sochu maršála Koněva. Ve vedení Prahy 6 jsou Piráti, TOP09, KDU-ČSL, STAN a s odstraněním sochy souhlasila také ODS.

Koněv byl voják a nejen západními mocnostmi vyznamenaný hrdina boje s německou nacistickou třetí říší, která měla ovládnout národy Evropy a některé vyhladit. Mezi těmi určenými k vyhlazení byl i český národ. Dnešek je čin historického barbarství. Není to náhoda! Budovatelé čtvrté říše EU musí přepsat dějiny, včetně dějin druhé světové války. Stejně jako komunisté ničili sochy Masaryka, tak dnes ničí sochy připomínající pravdu o německé okupaci a pravdu o porážce Německa.

Tou pravdou je, že německou třetí říši porazili vlastenci a největší podíl na tom mělo vlastenectví ruského národa. Ten byl předmětem největší genocidy a ten nás zachránil před fyzickou likvidací. Dnešní barbarský čin je součástí politického boje, který probíhá dnes mezi vlastenci a elitami EU.

Vedení Prahy využilo k dnešnímu odpornému činu současná mimořádná opatření, aby byl na místě znemožněn projev občanského nesouhlasu. Je to zbabělé a odporné .

Starosta Prahy 6 Kolář z TOP09 nazval lidi spodinou. Řekl, že vedení Prahy 6 jednalo o odstranění sochy maršála Koněva tajně v noci a záměrně využili mimořádná opatření, aby zabránili protestům levicové a pravicivé spodiny. 

Proto žádáme prezitenta republiky Miloše Zemana, Vládu, Parlament a Senát, aby zasadili o vrácení Sochy maršála Koněva na původní místo.

Foto z profilu O.Koláře https://www.facebook.com/kolarondrej/ se vysměšným komenrářem: Neměl roušku. Pravidla platí pro všechny stejně. Ven jen s rouškou nebo jinou překrývkou úst a nosu.Kolar.jpg


Anna Nováková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Anna Nováková svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...