Petiční stížnost výstavní komisi ČMKU


  1. Vážení přátelé, chovatelé a vystavovatelé psů. Rozhodli jsme se sepsat petiční stížnost adresovanou výstavní komisi ČMKU. 
  2. Touto stížností chceme poukázat na neustále se zhoršující úroveň mezinárodních výstav pořádaných ČMKU. Níže uvedené postřehy jsou z poslední MVP České Budějovice.  Avšak tyto problémy se objevují více či méně i na ostatních MVP. 
  3. České Budějovice 3.4.2022 Hala R1. Přejímka psů 8:50, časování a obsazení kruhu nebylo na místě k dispozici. Venkovní teplota -4°C , přičemž teplota v hale 7°C. Toto je při několikahodinovém pobytu uvnitř více než nekomfortní jak pro lidi, tak pro některá plemena psů. Při daném počasí a nezajištěném zázemí, bylo umístění některých kruhů venku naprostou ignorací potřeb vystavovatelů (platících zákazníků) . Při žádosti o zapnutí vytápění alespoň na chvíli, zněla reakce technického zázemí; netopíme, ani topit nebudeme. Stížnost u organizátorů výstavy nebyla vyslyšena. 
  4. Posouzení psů v kruzích probíhalo příliš rychle a bez posudku, jak verbálního, tak i písemného!!! 
  5. Špatně organizované parkování. Vystavovatelé, kteří dorazili později, neměli kde zaparkovat. I přes zaplacené parkovné jim bylo sděleno, že tento poplatek se vztahuje pouze na vjezd do areálu a né na možnost zaparkovat.
  6. Podle výstavních pravidel, nemá vystavovatel prakticky žádnou možnost stížnosti na postup rozhodčího. 
  7. Jako vystavovatelé se v poslední době cítíme na MVP ne jako platící zákazníci, ale jako lidé, kteří se doprošují o trochu pozornosti za své peníze. 
  8. Mnoha hodinová nákladná příprava psů na soutěž, cestovné a ubytování je vykoupeno 1 minutou pobytu psa v kruhu bez posudku. 
  9. Ceny startovného se neustále zvyšují, přičemž úroveň organizace a služeb rapidně klesá.
  10. Děkujeme za vyřízení naší stížnosti a nápravu popsaných problémů. S pozdravem  chovatelé a vystavovatelé psů. 

Dalibor a Jana Jungovi    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Dalibor a Jana Jungovi svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )