Petice za zrušení svátku svatého Valentýna a vyhlášení 14. února svátkem slušný rockový muziky

Taky vás obtěžuje svátek všech zamilovaných? Jste proti téhle komerční tradici? Máte rádi rockovou hudbu? Tak to jste na pravém místě!

 

Jsme proti nesmyslnému svátku svatého Valentýna, který se tváří jako svátek všech zamilovaných, nicméně pravým důvodem jeho existence jsou jen zisky obchodníků, kteří si jej vymysleli, aby nám všem hráli na city a vytáhli z nás peníze. Fandíme těm, kteří se mají rádi, ale jsme přesvědčeni, že se budou mít rádi i bez vykalkulovaného pseudosvátku.

 

 

Proto navrhujeme, aby se 14. únor stal oficiálně svátkem něčeho smysluplnějšího. V tomto případě slušný rockový muziky, která má po celém světě a zejména v České republice celou řadu fanoušků.

Netrváme na tom, aby se 14. únor stal volným dnem, chceme jen, aby se raději oslavovala pravá a nefalšovaná láska. Ano – láska ke kvalitní rockový muzice!

 

Pokud se nám podaří sehnat dostatečný počet podpisů, předáme celou petici příslušným orgánům. Díky všem za podporu a věříme, že 14. únor už nebude, díky vašim podpisům, už nikdy tak zbytečný jako doposud.

 

Více informací najdete na www. rockovyradio.cz nebo přímo na stránkách RockRadia.

 

RockRádio - Rock je slušná muzika!

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji RockRadio, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...