Petice za zavedení dotací na toaletní papír

Petice za zavedení dotací na toaletní papír

  Jsme společností svéprávných, samostatně myslících, soběstačných  a celkem i normálních jedinců, kterým se zajídá „péče o naše blaho“ ze strany oficiálních institucí a úřadů. Nepotřebujeme pravidlo na to, jak má být zahnutá okurka. Nepotřebujeme ani nikoho jiného na rozhodnutí zda koupit žárovku, nebo zářivku. Ale nemůžeme to ovlivnit!!!

  Troufáme si o těchto záležitostech rozhodovat sami. Trápí nás, že vznik těchto pravidel se odehrává kdesi daleko. A nemůžeme to ovlivnit!!!

  Prostředky na vlastní živobytí vyděláváme ztěžka. A velkou část těchto prostředků odevzdáváme do rukou těch, kteří podobná pravidla vymýšlejí. Ale nemůžeme to ovlivnit!!!

  Někdo jiný za nás rozhoduje stále větší a větší množství drobností, za které si můžeme a jsme schopni zodpovídat sami. A nemůžeme to ovlivnit!!!

 Navrhujeme proto zavedení zvláštních dotací na toaletní papír. Dotací v takové výši, aby pokryly sto procent spotřeby každého jednotlivce této veledůležité komodity. Navrhujeme zavedení těchto dotací co nejdříve. A to především proto, že až se o nás bude rozhodovat úplně vše někde na druhém konci Evropy, abychom měli prostředky na řešení problému. Problému s tím,  že se z toho pos…me.

  Připojujeme svůj podpis pod petici ze svobodné vůle, dokud ještě můžeme ovlivnit pod co se podepisujeme. Připojujeme podpis pod petici v naději, že odvrátíme dobu, kdy nebudeme moci ovlivňovat ani vlastní svěrače.


Pavel Novák    Kontaktujte autora petice