Petice za zachování zelené stráně Mrázovka nad Smíchovem

Nad_Mrázovkou_výhled2.jpg

My, níže podepsaní, požadujeme, aby pozemky ve stráni podél ulice Nad Mrázovkou zůstaly v územním plánu se současným způsobem využití zeleň, sady, zahrady. Konkrétně se jedná o parcely číslo 2462,2463/3 a 2467, k.ú. Smíchov, Praha 5. Nesouhlasíme se změnou územního plánu na způsob využití OB (stavební parcely). Zelená stráň mezi Mrázovkou a Nikolajkou tvoří významný zelený ostrov nad rušným Smíchovem, s ohledem na klimatickou změnu je ve veřejném zájmu zachovat a chránit zeleň v této lokalitě. Jakákoliv výstavba by vedla ke zhoršení kvality životního prostředí, přinesla by komplikace s dopravní obslužností. Zlepšení sousedských vztahů by majitel pozemků dosáhl tím, že bude řádně pečovat o své zanedbané pozemky.

Petiční výbor: Ing. Jolana Dočekalová, Mgr. Dominika Křesťanová, Ludmila Boháčová  

Svým podpisem uděluji Přátelé Malvazinek, z.s. svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.   


Přátelé Malvazinek, z.s.    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Přátelé Malvazinek, z.s. svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )