Petice za ponechání výběru ze dvou večerních jídel

Tato petice je adresována Mgr. Janu Samšiňákovi, řediteli Střední školy strojní, stavební a dopravní Liberec. Týká se výdejů večeří. Dosud bylo možné si vybrat ze dvou jídel, nyní nás chtějí o tuto možnost připravit. A proto vás prosíme, abyste nás svým podpisem podpořili.

 

...

 

Vážený pane řediteli,

Váš záměr zrušit v DM Zeyerova možnost volby ze dvou večerních jídel, vyvolal u chlapců a dívek negativní odezvu. Pro významnou část ubytovaných představuje právě večeře výživově nejhodnotnější jídlo dne. V okamžiku, kdy zrušíte možnost výběru ze dvou jídel, zvýší se podíl studentů, kteří zůstanou raději o hladu nebo dají přednost stravě z fastfoodu. Jsme si samozřejmě vědomi, že jídelna DM nemůže uspokojit chutě všech ubytovaných. Dosud nabízenou možností vybrat si alespoň ze dvou jídel vychází vstříc požadavkům dvou zcela odlišných skupin strávníků.

Bydlí u nás velké množství milovníků masa (především sportovců), ale také nemálo těch, kteří - ať už z etických nebo dietetických důvodů - dávají přednost vegetariánským pokrmům. A proto je výběr ze dvou jídel potřebný. Též se domníváme, že dnešním trendem stravovacích zařízení je nabídku jídel spíše rozšiřovat než zužovat. V tomto ohledu považujeme zrušení dvou verzí menu za krok zpět.

Z výše uvedených důvodu si Vás dovolujeme požádat, abyste ještě jednou přehodnotil možné důsledky svého rozhodnutí.

Děkujeme.

S pozdravem studenti ubytovaní v DM Zeyerova a jejich rodiče.


studenti ubytovaní v DM Zeyerova a jejich rodiče    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji studenti ubytovaní v DM Zeyerova a jejich rodiče, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...