Petice za odvolání ministra Zbyňka Stanjury, a dalších osob napojených na bitcoinovou kauzu
My, níže podepsaní občané, považujeme za vhodné, aby se odpovědní jedinci začali chovat dle hesla ''nejsme jako oni'', a odlišili se od opozice právě tím, že nebudou závažnou kauzu zahlazovat, přestanou ukazovat na ještě větší nekalosti minulé vlády, a začnou sami nastavovat a dodržovat nepsaná pravidla, která patří do vyspělé demokracie. Ministr Stanjura, a jiní, záměrně kryjí nekalé praktiky odvolaného ministra spravedlnosti. Nelze omluvit pokus o legalizaci financí získaných ze státem organizovaného přeprodeje majetku pocházejícího ze zisků z velmi závažné trestné činnosti. Lidé typu ministra Stanjury dělají naší krásné zemi ostudu v zahraničí, a naši evropští partneři získávají dojem, že je u nás možné si koupit odpustek za ukradení, či nelegální nabytí obrovského majetku získaného z obchodu s tvrdými drogami, a se zbraněmi. Nelze se přeci na věc dívat pohledem, komu to či ono prospěje. Musí se měřit každému stejným metrem. Ve Švýcarsku by již teď pan Stanjura ministrem nebyl.
Kontaktovat autora petice