Petice za odstranění vlajky znázorňující černý plastový pytel, Českou a Ukrajinskou vlajku, která visí na budově Ministerstva vnitra směrem k Letenské pláni

My, občané České republiky, tímto naléhavě vyzýváme Víta Rakušana, ministra vnitra České republiky, aby neprodleně odstranil dehonestující vlajku znázorňující černý plastový pytel s tváří žijícího člověka, která visí na budově Ministerstva vnitra směrem k Letenské pláni. Považujeme to za nedůstojné, aby v demokratické zemi hlásicí se k humanitním hodnotám byl jakýkoliv žijící člověk zobrazován tímto způsobem. Nesouhlasíme s tímto nepřímým podněcováním k násilí a považujeme jej zejména ze strany jakéhokoliv ústavního činitele za zcela neakceptovatelné.

Současně jsme přesvědčeni, že vládní budovy by neměly sloužit jako reklamní plocha pro politické názory členů vlády. Vláda České republiky musí být nestranná a vlastní národ spojovat, ne rozdělovat!

Jakékoliv podobné k násilí nabádající výlevy jednotlivých členů vlády povedou jen a jen k dalšímu rozdělování společnosti v České republice.


Připomínáme, že vláda je správcem České republiky, a proto nese i plnou odpovědnost za své konání, či nekonání. 

Dead line do 4.11. 2022 0:00 jinak to 17.11. sundáme sami. 

 

Petiční výbor

Jindřich Rajchl, Jiří Janeček, Bedřich Šmudla

www.hnutipes.cz

 


Jiri Janecek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jiri Janecek svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...