Petice za odstoupení Pavlíny Nytrové z postu poslankyně

 

  

My, níže podepsaní, vyzýváme Pavlínu Nytrovou k odstoupení z postu poslankyně ČR z důvodu demagogie a šíření lživých informací o LGBT komunitě, kterého se dopustila 13.7.2016 v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky a v následných rozhovorech v médiích.

Pavlína Nytrová již delší dobu veřejně vystupuje proti LGBT lidem a opírá se při tom o pochybné zdroje, které uvedla jako komentáře pod články na Novinkách, známého, který bydlí v Norsku, ruskou propagandistickou skupinu Ruskije materi a konspirační weby. Uvedené zdroje považujeme za naprosto nedostatečné k pochopení problematiky lidských práv a věříme, že neinformovanost o tématu, na které se jako poslankyně vyjadřuje, je pádným důvodem k odstoupení z postu v Poslanecké sněmovně.

K přestupu do jiné strany již byla vyzvána Ministryní sociálních věcí Michaelou Marksovou.

 

Výňatek z Reflexu, 14.7.2016:

(...) Podle čeho se rozhodujete, že budete věřit jednomu norskému občanovi a propagandistické skupině Ruskije materi víc než oficiálním a dohledatelným informacím?
Budu věřit těm, kteří tam žijí a mají zkušenosti. To není jen ten jeden norský občan a Ruskije materi, taky o tom hodně čtu.

Co a kde čtete?
Na internetu. Komentáře pod články, které se této problematiky týkají, na Novinkách a jiných webech. Píší tam i lidé, co žijí v Norsku.

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Lucie, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...