Petice za obnovu provozu Porodnice Trutnov

My, níže podepsaní občané žádáme členy Zastupitelstva města Trutnova a členy Zastupitelstva Královéhradeckého kraje o obnovení provozu Porodnice v Oblastní nemocnici  Trutnov.

 

Zdůvodnění:

Jedná se o jedno z nejmodernějších oddělení, které bylo vybudované před 20 lety. Je to Akreditované pracoviště I.typu pro Gynekologii a porodnictví, Akreditované pracoviště pro Přípravu porodních asistentek. Jeho uzavřením dojde k významnému omezení fungující komplexní zdravotní péče v Oblastní nemocnici v Trutnově. Trutnov je druhé nejlidnatější město v kraji – 30 000 obyvatel, jako bývalý okres má nyní 117 978 obyvatel, katastrální rozlohou je 16. největší v republice. Z těchto důvodů se obáváme o zhoršení dostupnosti zdravotní péče v tomto regionu Trutnovska a tím zhoršení životních podmínek a atraktivity regionu pro mladou generaci. Vážíme si Vaší práce, ale zároveň se snažíme upozornit na důležitost udržení úrovně zdravotní péče v našem regionu. Děkujeme za projednání.


MUDr. Věra Holubcová, MUDr. Petra Bartošová, Ing. Lucie Pražáková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji MUDr. Věra Holubcová, MUDr. Petra Bartošová, Ing. Lucie Pražáková, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...