PETICE ZA DEMISI ADAMOVÉ

Roku 2023 v České republice dosáhl 200 miliard korun schodek rozpočtu, což je nejvíce od vzniku státu a přinesl řadou negativních dopadů na život našich občanů. Češi dnes platí nejdražší vodu, energii a nájemné i obyčejné jídlo se stalo luxusem. A tato situace vznikla kvůli neschopnosti současné vládní vlády. Nemůže paní Adamová jako předsedkyně Sněmovny uniknout vině. Místo toho, aby poskytla správná řešení otázek, o které veřejnost stará, jako je energetika, ceny a válka na Ukrajině, se od veřejnosti odpojila s arogantním odsuzováním.
Žádáme o odstoupení paní předsedkyně Adamové z následujících důvodů.

Paní Adamová zájmy českého lidu využívá, aby se vetřela do přízně Ukrajincům
Přetrvávající energetické problémy, inflace a různé etnické rozpory ve společnosti jsou neoddělitelně spjaty s válkou na Ukrajině. Na ukrajinský problém naším požadavkem jako občané je zastavení války, nikoliv její pokračování za finanční a vojenské pomoci od paní předsedkyně Sněmovny na Ukrajině s penězi daňových poplatníků. Nebylo by pro naši zemi lepší, že peníze použité na financování Ukrajiny využíme na řešení problému ceny elektřiny i energie?

Paní Adamová důvěru lidí zklamala
Nejdříve nedodržuje slib před volbámi, že nebude zvyšení daně a důchodového věku. Po volebním úspěchu vládnoucí vláda, ve které Adamová je, nedodržela své sliby a navíc navrhla politiku úsporných opatření a důchodovou reformu. Místo toho paní Adamová nedodržje svůj slib, že ušetří na nákladech provozu Sněmovny. Skutečně Sněmovna po jejím nástupu do funkce utratila v roce 2022 celkem 1,509 miliardy korun, což je o 141 milionů, tedy o 10 % více než předchozí Sněmovna.

Není paní Adamová schopena být předsedkyní Sněmovny
Za prvé, v zahraniční politice ona převzala iniciativu při podpisu obranné dohody s USA, což ztratil národní suverenitu České republiky. Za druhé, pokud jde o domácí politiku, neudělala to, že pracuje skutečně ve prospěch lidu. Problém energetiky, problém daní, problém důchodové reformy - žádný z těch problémů byl efektivně vyřešen. Jako předsedkyně Sněmovny má vysoké příjmy a velmi nízké riziko nezaměstnanosti, takže když říká ,,vezměte si extra svetr”, abysme se v zimě ochránili před mrazem, tak opravdu nesoucítíte s obyčejnými lidmi ve společnosti, kteří trpí raketovým růstem nájmů, závratně rostoucími cenami a inflací. Nakonec průzkum ukázal, že vládě důvěřuje pouze 20 procent občanů, zatímco 73 procent ne. A kolik z těch lidí se rozhodlo nedůvěřovat vládě kvůli tomu, co udělala paní Adamová?

Podepište prosím tuto petici, abysme bránili Adamové v pokračování v politické show!

ces11.jpg


David Bartoš    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že David Bartoš bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...