Petice.com

Petice proti výstavbě Gigafactory v Líních u Plzně

My, občané, nesouhlasíme s výstavbou Gigafactory v Líních u Plzně. Tento projekt považujeme za škodlivý pro naše životy, životní prostředí i prosperitu a existenci firem, spolků a klubů, které na daném území nyní působí a potažmo škodlivý i pro celý region.

Nechceme zde dalších více než 4000 pracovníků z nichž bude muset být převážná většina dovezena. Nechceme aby továrna využívala plzeňskou vodárnu a tím blokovala další rozvoj města. Nechceme podstatně navýšenou dopravu, už nyní jsou všechny přilehlé obce zahlceny nákladní i osobní dopravou. 

Nechceme aby vláda rozhodovala o nás bez nás. 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Miloš Sivák bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.


NEBO

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Je mi alespoň 16 let a přijímám zásady ochrany osobních údajů této petice.