Petice proti tureckému útoku na severovýchodní Sýrii

My, níže podepsaní,

tímto vyzýváme odpovědné představitele Turecké republiky k okamžitému zastavení vojenských operací proti oblasti severovýchodní Sýrie označované jako Rojava a stažení všech vojsk pod kontrolou Turecké republiky, která dosud vstoupila do Rojavy, zpět na turecké území. Obyvatelé oblasti Rojavy přinesli velké oběti v bojích proti tzv. Islámskému státu (DAESH), čímž projevili vůli a ochotu bojovat za hodnoty sdílené demokratickými státy světa. Pokračování vojenského útoku označovaného jako "Operace Pramen míru" přinese pouze další strádání místních obyvatel, nebezpečí další uprchlické vlny, nebezpečí osvobození zajatých bojovníků tzv. Islámského státu (DAESH) a opětovného vzestupu této teroristické organizace a uvrhne celou oblast do většího chaosu. 

My, níže podepsaní, tímto vyzýváme k řešení vzájemných neshod mezi představiteli Rojavy a Turecké republiky cestou diplomacie a dialogu za případné účasti zprostředkovatelů OSN.  


Josef Koníček    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Josef Koníček, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...