Petice pro přehodnocení pandemických opatření

Požadujeme, aby pro rizikové skupiny obyvatel byla v souvislosti s nemocí COVID- 19 doporučována již dostupná léčiva (např.: isoprinosine, budesonid) a doplňky stravy (vitamin D, zinek) a bylo jim umožněno se dobrovolně izolovat před společností.

Požadujeme, aby NIKDO nebyl nucen podstupovat vakcinaci či byl znevýhodněn, pokud jí odmítne. Odmítáme opatření, která nejsou podložena jasnými důkazy. Odmítáme povinné i celoplošné testování a dále povinnost nosit na obličeji ochranné prostředky dýchacích cest.

Odůvodnění:

 1. Lékař Dan Erickson: "Do karentény běžně patří nemocní, nikoliv zdraví jedinci." ... "Vedlejší dopady karantény zdravých lidí - zneužívání dětí, alkoholizmus, ztráta příjmu - to vše je pro společnost mnohem škodlivější než virus, který se svým charakterem podobá každoroční sezónní chřipce." (https://www.bitchute.com/video/ViCmtBYtcvw/)
 2. Obličejové masky nemusí vždy fungovat jako spolehlivá ochrana před respiračními nemocemi. (https://www.rcreader.com/commentary/masks-dont-work-covid-a-review-of-science-relevant-to-covide-19-social-policy)
 3. Přenositelnost SARS-CoV-2 od asymptomatického jedince nebyla prokázána ani u jedné z 455 osob. Všichni nosili masky mimo čas, ve kterém jedli a pili. Prostřední doba trvání kontaktu s asymptomatickým jedincem byla 4 a 5 dnů. Nejdelší doba trvání kontaktu byla 21 dnů. (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7219423/)

Pokračování petice: https://www.petice.com/a/278951

 

Pro zajímavost:

 1. Data na jaře roku 2020 ukázala, že čím více testů se provedo, tím více pozitivních jedinců se našlo. (https://www.idnes.cz/technet/veda/koronavirus-v-cr.A200521_094935_veda_mla/foto/MLA8385d7_PocetTestuvsPocetPozCRBrezen2020v2.png)
 2. PCR testy na SARS-CoV-2 podle lékaře Andrew Kaufmana nemají zlatý standard a dále tyto testy detekují přítomnost genetického materiálu, o nemž se neví, zda je jeho původem daný koronavirus, jelikož nebyl správně a dostatečně izolován. (https://www.bitchute.com/video/vqmkNDNNhZi9/)
 3. Viz. 'Byl SARS-CoV-2 izolován?' (3 části) (https://www.petice.com/a/278951)
 4. Viz. 'Jak vzniknul PCR test pro SARS-CoV-2?' (https://www.petice.com/a/278951)
 5. Asociace či 79.5% podobnost genetického kódu se SARS-CoV nedokazuje, že SARS-CoV-2 je příčinou nemoci COVID-19. (https://www.nature.com/articles/s41586-020-2012-7)
 6. Experiment v roce 1919 neprokázal ani v jednom případě přenositelnost chřipky od nemocných osob. (https://zenodo.org/record/1505669, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2862332/#__sec7title)
 7. Experimenty v roce 1918 neprokázaly ani v jednom případě přenositelnost chřipky od nemocných osob. Pouze u tří účastníků studie se objevila akutní lakunární tonzilitida. (https://quod.lib.umich.edu/f/flu/4750flu.0016.574)
 8. Lékař Thomas Cowan: "To, že mnoho lidí onemocní v jedné oblasti, není důkaz nakažlivého onemocnění." (https://www.youtube.com/watch?v=m3LgrcDAlJs)

 

O autorovi: Při Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové jsem úspěšně dokončil studijní program "Zdravotnická bioanalytika". Závěrečná práce: https://is.cuni.cz/webapps/zzp/detail/156824/


David Petrásek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji David Petrásek svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )