Petice proti omezení otevírací doby podniků a klubů v ulicích Dr. Davida Bechera a Jaltská

PETICE dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním

My, níže podepsaní občané prostřednictvím této petice žádáme, aby zastupitelé Města Karlovy Vary odmítli přijetí vyhlášky o omezení provozní doby podniků a klubů v centru města, konkrétně na třídě Dr. Davida Bechera a v Jaltské ulici, které by vedlo k tak výraznému omezení možné provozní doby, že by to znamenalo úplné uzavření těchto podniků a klubů, jejichž návštěvníky jsou převážně mladí lidé. Karlovy Vary jsou krajským, kosmopolitním městem, plném turistů a návštěvníků ze světa, ke kterému aspoň o víkendech patří kulturní a společenská zábava, včetně nočního života. Podniky ve zmíněné lokalitě fungují dlouhé roky, už od počátku 90. let, v prostorách jednoho z nich dokonce byla noční vinárna už v 50.letech minulého století. Proto nechápeme nesmyslné omezení provozní doby těchto podniků a žádáme zastupitele Města Karlovy Vary, aby likvidační a diskriminační vyhlášku odmítli.


Pavel Jiřík    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Pavel Jiřík svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )