Petice proti nošení roušek ve školách

Tímto žádám vládu České republiky, premiéra ČR, ministra zdravotnictví, aby přehodnotili své stanovisko a nařízení o povinném plošném nošení roušek na druhém stupni ve školách i během vyučování a toto zrušili.

Pokud se děti mají ve školách vzdělávat, což je prioritou a hlavní náplní školství, musí mít k tomu i podmínky. Tím, že děti budou mít zakryty dýchací cesty, je jim znemožněno plnohodnotně dýchat a okysličovat tělo a mozek. Podle vášeho nařízení musí mít zakryty dýchací cesty i o přestávkách, takže v průměru mají být naše děti 6 a více hodin bez možnosti svobodně se nadechnout. Neutrpí tím jen jejich zdraví a imunitní systém, ale i soustředění na probírané učivo.

Nesouhlasím s tím, aby kdokoliv jiný než rodiče rozhodoval o svých dětech. Pokud se někteří rodiče či zákonní zástupci dětí obávají o zdraví svých či jim svěřených dětí, měli a mají možnost děti chránit pomocí respirátoru nebo ať je jim na jejich žádost umožněna distanční výuka.

My ostatní žádáme o volné dýchání našich dětí. My je vychováváme, my se staráme, my za ně máme zodpovědnost, ne vy. Vy, vládo České republiky, pane premiére, pane ministře zdravotnictví jste ve funkcích díky nám občanům. Jste tu pro nás, ne proti nám. 

Zrušte nošení roušek a povinné zakrytí dýchacích cest ve školách.


Martina Hůrková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Martina Hůrková, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...