Petice pro zachování historického názvu náměstí Pod Kaštany

Poslední dobou se pražská čtvrť Bubeneč stává cílem, pravděpodobně zoufalých, politiků, kteří se snaží svou sestupující popularitu zvrátit realizací zbytečných a hloupých proti-ruských gest na jejím území. Předchozí obětí se stal pomník maršála Koněva, novou obětí má být náměstí Pod Kaštany.

My níže podepsaní jsme přesvědčeni, že Bubeneč a jeho místopis není politické pískoviště, na kterém komunální politici mají oprávnění dělat mezinárodní gesta, a trváme na zachování historického názvu náměstí Pod Kaštany.

Zároveň vyjadřujeme znepokojení nad způsobem, kterým se magistrát snaží změnu prosadit. Návrh byl oznámený na poslední chvíli (má být projednaný 24. února a realizovaný 28. února) a nebyl nikdy pořádně představený dotčené veřejnosti (tedy lidem, kteří v Bubenči bydlí). Dá se předpokládat, že jediným podkladem pro jeho realizaci je jakási komická petice, která za 4 roky své existence dokázala celorepublikově nasbírat směšných 4,5 tisíce hlasů. Navíc fakt, že místopisná komise tento návrh již dvakrát zavrhla, a znenadání zcela otočila na úplně opačné stanovisko, považujeme za krajně podezřelý.


Ondřej Stárek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ondřej Stárek svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )