Petice občanů za umožnění účinné ambulantní péče COVID-19 bezodkladnou legalizací léku Ivermektin a jeho rychlého dovozu do ČR

Petice občanů za umožnění účinné ambulantní péče COVID-19  bezodkladnou legalizací léku Ivermektin a jeho rychlého dovozu do ČR Motto: Chceme nahradit LÉČBOU to velké NIC, které se nachází mezi cílenou prevencí a zachraňováním kritických stavů.             V souladu s čl. 18 Ústavy ČR a v souladu se zákonem č. 85/1990 Sb., o právu petičním, my níže podepsaní, ve smyslu čl. 31 Listiny základních práv a svobod jako součásti našeho ústavního pořádku, a čl. 69 Ústavy ČR, obsahující slib člena vlády, žádáme vládu ČR a její členy o okamžitou a účinnou ochranu občanů ČR před epidemií a bezodkladné umožnění účinné a včasné léčby nemoci COVID-19 v České republice. Od jara 2020 do dnešního dne, tj. 2. 3. 2021, zemřelo v České republice oficiálně více jak 20.000 lidí v souvislosti s COVID-19, a každý den, rovněž oficiálně, přibývá až 200 dalších obětí. V Evropě a ve světě je přitom již řada států, které se dokázaly s touto epidemií podstatně lépe vypořádat.  V zájmu odvrácení dalšího šíření epidemie a urychlení návratu k běžnému životu žádáme vládu a Parlament ČR: •        Bezodkladně umožnit a doporučit lékařům účinnou a levnou ambulantní léčbu COVID-19 podle terapeutických protokolů a zkušeností dnes už nejen zahraničních lékařských pracovišť, jmenovitě podle košických protokolů a zkušeností od doc. MUDr. Pavola Töröka, CSc., které byly inspirovány protokoly od  Dr. McCullougha et all., publikovanými v srpnu 2020(1) v aktualizovaných verzích a protokoly MATH + I-MASK (2) vyvinutými specialisty Front Line COVID-19 Critical Care Alliance. •        Bezodkladně legalizovat lék Ivermektin v souladu se zákonem o léčivech č. 387/2007 Sb., § 8, odst. 6, zabezpečit jeho dovoz  a zpřístupnit ho ambulantním lékařům a lékařkám stojícím v první linii boje s epidemií.  V současné době je už k dispozici více než 40 vědeckých studií, které potvrdily, že tento 40 let známý a od roku 1987 používaný lék, kterým byly stovky milionů lidi vyléčeny z několika druhů závažných parazitárních chorob, má účinek i při léčbě COVID-19. Zlepšení stavu při včasné léčbě dosahuje 80-90%.  Zdroj: http://c19ivermectin.com/. Ivermektin je standardní lék na seznamu základních léků WHO. Tento lék je využíván proti COVID-19 např. v USA a nejblíž ve Slovenské republice, kde byl povolen k léčbě dne 27.1.2021. Viz: https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-27-01-2021-ivermectin •        Dát tak možnost volby nám občanům, potencionálním pacientům, svobodně se rozhodnout, zda chceme být tímto lékem – Ivermektinem, léčeni a uzdraveni.   Petiční výbor: MUDr. Štefan Horák, Zlín, Ing. Jana Juřenčáková, Rokytnice /okres Zlín/ Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová, Mohelnice


Ing. Jana Juřenčáková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ing. Jana Juřenčáková svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )