Petice o zachování lékařské pohotovosti na Jižním Městě. 

Od roku 2010 funguje na Jižním Městě lékařská pohotovostní služba pro dospělé. Byla zavedena proto, aby usnadnila občanům přístup k neodkladné lékařské péči a možnost lékárny i v nočních hodinách. Na Jižním Městě žije cca 80 000 lidí, což je srovnatelné s počtem obyvatel velkých okresních měst. V březnu 2020 končí desetiletá platnost této smlouvy. Žádáme vedení radnice (Piráti, ANO, TOP 09, ODS), aby přehodnotilo záměr zrušit stávajícípohotovostní službu pro dospělé. Naopak žádáme, aby radnice zajistila novou smlouvu na lékařskou pohotovostní službu pro dospělé a rozšířila ji o pohotovostní službu pro děti. Bude-li pohotovostní služba zrušena, budou muset občané dojíždět na pohotovost do nemocnice v Krči, která je v současnosti zahlcena obrovským množstvím pacientů z největší spádové oblasti, kterou Praha 4 je.   

 

prim. MUDr. Jitka Vydrová za zastupitelský klub Jižní Město – náš domov (JM-ND)


Jitka Vydrová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jitka Vydrová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )