Otevřený dopis ministrovi zdravotnictví prof. Prymulovi

Lékařsky a vědecky směšná nařízení COVID-19 - PŘIPODEPIŠTE SE !!! Děkujeme

08_20201.jpg

Praha, středa 14.10.2020  

Dobrý den, pane ministře Prymulo,              

              jsem občanem USA, a pokud se divíte proč Vám píši zrovna já, tak vězte, že dokonce i Washington DC se mě bojí kvůli mým minulým politickým, ekonomickým a právním bitvám, které jsem proti nim vyhrál. Jsem bývalým strategickým plánovačem Republikánského národního výboru ve Washingtonu DC. To, aby Clinton v roce 1994 přišel o Sněmovnu i Senát, jsem navrhl já a realizoval tento plán jako svoji občanskou povinnost vůči Americe.

              Do dnešního dne jsme spolu nevedli žádnou komunikaci. Tento e-mail však můžete považovat za mé první a také jediné veřejné varování.

              Přestože Adam Vojtěch již není českým ministrem zdravotnictví, bude mu doručeno předvolání k výslechu před americkým obvodním soudem, stejně tak jako již mnou připravené výslechové otázky. Tyto bude nucen zodpovědět, nebo bude čelit trestně právním důsledkům v případě jejich nezodpovězení.              

              Jeho vlastní činy proti němu shromáždily spoustu důkazních faktů, nemluvě o způsobených ekonomických škodách jak na české ekonomice, tak i na občanech a obyvatelích ČR. Výslechové otázky jsou připraveny předem a uloženy pod přísahou u mých právních zástupců a soudního zpravodaje, aby vytvořili jejich přepis a soudem nařídili jeho svědeckou výpověď před soudcem a porotou ve Washingtonu DC, a to buď v roli svědka, nebo v roli obžalovaného, či v obou rolích zároveň.

              V současné době i pro Vás připravujeme výslechové otázky, a to ze zcela stejného důvodu jako je tomu u Vašeho předchůdce. Tyto výslechové otázky mohou zahrnovat i některé Vaše zástupce, takže nebudete moci předstírat, že pokyny vydal někdo Vám podřízený, či jiná osoba třeba na úrovni péče o veřejnou hygienu, a ne Vy sám osobně.  

              Z velmi důvěryhodného zdroje jsme obdrželi informaci, že některé hygienické stanice používající PCR testy (mimochodem velmi nespolehlivé testy, a proč tomu tak je, je vysvětleno níže) evidují například denní přírůstek 120 „nových případů“, ale někdo z vládních institucí jim nařídil deklarovat například 850 nových případů, a to z toho důvodu, aby se zcela účelově nafoukla data o počtu pozitivně testovaných. Myslím, že překlad z angličtiny do češtiny a naopak, u slova PODVOD, je pro většinu lidí dostatečně jasný, tak aby pochopili úmyslné falšování statistik, které podle našich informací probíhá podle stejného scénáře v zásadě v celosvětovém měřítku.

              Kolik laboratorních sérologických testů a z nich ověřených pozitivních případů nákazy COVID-19 bylo provedeno v českých nemocnicích k datu 13. října 2020? Při své odpovědi buďte prosím velmi obezřetný, protože ti, kteří mají již smrtelnější stařecké problémy pro svou již existující komorbiditu, než je samotný COVID-19, mají např. zápal plic nebo zcela nedávno podstoupili očkování proti chřipce v rámci chřipkové sezóny 2020–2021, tak ti se sem nepočítají. Nepatří sem totiž ani běžné nachlazení.

              Přemýšlel jste někdy vůbec nad dopady Vámi vydávaných nařízení a opatření? Jaké trvalé škody jsou způsobené takovými opatřeními vlády, a to nejen u pracujících občanů, ale i důchodců a dětí, kteří jsou těmito opatřeními terorizováni a v konečném důsledku nemalou měrou i traumatizováni? Hanba Vám všem, že jste nám svojí činností jen prokázali, že dáváte přednost vedení národu na základě Vámi naprosto dále neprověřovaných informací, s odůvodněním, že jsou to informace poskytnuté z tzv. „důvěryhodných zdrojů“, kdy za podpory neuvěřitelného mainstreamového mediálního humbuku, necháváte zcela bez povšimnutí tvrdou realitu, či zcela účelově, vědomě a záměrně způsobujete strádání svým vlastním občanům bioterorismem, šířením strachu, paniky a zcela úmyslnou manipulací s fakty.

              Opravdu mě nepřekvapilo, že Vaše jmenování navrhl předseda vlády pan Babiš za podpory dalších stranických Aparátčníků (členů aparátu Komunistické strany). Dovedu si představit, že v České republice je docela těžké najít kompetentního lékaře, zdravotní sestru, epidemiologa nebo PhD odborníka na mikrobiologii, imunitu nebo virologii, kteří by byli dostatečně zkorumpovaní na to, aby měli požadovaný velmi nízký morální charakter. Aby byli ochotni hrát hru v rámci tohoto kolosálního COVID-19 pandemického podvodu, a úmyslně lhali veřejnosti a podíleli se tak na kriminálním zločinu bioterorismu a zastrašování.

              Špičkoví lékaři, epidemiologové a vědci z celého světa, z nichž většina má zkušenosti a úspěchy, které zastiňují ty Vaše, pokračují v evidencích podvodů, lží a přímých podvodů ze strany všech ministrů zdravotnictví, WHO a dalších, stejně tak jako u pana Vojtěcha a u Vás.

              Neciťte se být izolován, vyčleňován nebo nespravedlivě vybrán. Vaši kolegové, ministři zdravotnictví Německa, Nizozemska, Belgie, Francie a Itálie, stejně jako USA, Velké Británie, Kanady a Austrálie budou brzy odhaleni jako podvodníci, kteří stojí za plandemií SARS CoV-2 / COVID-19 ve velkém mezinárodním soudním sporu, který odhalí trestné činy vydírání, bioterorismu a závažného porušování lidských práv a hospodářských škod, které způsobily. Brzy je zasáhne úder kulového blesku jako jejich odměna za jejich lži a podvody. Na výběr pro Vás je buď ihned zastavit celý podvod v ČR anebo být také nemilosrdně zasažen úderem kulového blesku.

              Musel jsem si nechat přeložit část toho, co jste řekl na tiskové konferenci v televizi před volbami, nemálo po svém uvedení do úřadu. Ne, Kulovy-Blesk.cz není jednou z „opozičních stran,“ konspirujících proti Vám, Babišovi nebo ANO v rámci předvolebního boje.

              Je to jen skupina oprávněně naštvaných a znepokojených českých občanů (tj. voličů, kteří hlasitě a jasně o sobě dali vědět před krajskými a senátními volbami).  Já osobně, stejně tak jako početná skupina i dalších renomovaných lékařů a vědců z celého světa, vidíme jasně lidi jako jste Vy, jako hromadu buvolů, kteří nejsou o nic inteligentnější než papoušek, jenž opakuje nebo vyslovuje jednoduše jen to co slyší, nebo to, co jim někdo řekl.

             Již podnikáme všechny potřebné kroky k tomu, aby se Kulovy-Blesk.cz stal celosvětovou vzpourou proti hloupým vládním nařízením a globálním podvodům ve zdravotnictví.              

             Člověk nemusí v českých sdělovacích prostředcích hledat příliš hluboko, ani mluvit s českými občany znalých místních poměrů, aby zjistil, že jak Vaše dcera, tak i Vy máte pochybný charakter a podnikatelskou etiku. To konec konců dokládá fakt, že Vás tehdejší ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček s okamžitou platností odvolal z funkce ředitele fakultní nemocnice Hradec Králové, pro závažná podezření ze střetu zájmů u farmaceutických firem. Jedno video, které mi bylo zasláno, naznačuje, že jste do značné míry v tzv. „hip pocket“ GSK (pod kontrolou nebo vlivem člověka, zejména tajným nebo neetickým způsobem, například úplatkem nebo vydíráním) a pravděpodobně i dalších velkých farmaceutických společností.

            Člověk také nemusí hledat příliš hluboko, aby zjistil, že jste v zásadě placeným a věrným mluvčím WHO a Big Pharma v České republice. WHO je jedním z obžalovaných v připravované soudní žalobě, kterou podávám, u amerického okresní soudu ve Washingtonu DC s velmi dlouhým seznamem špatných herců, kteří podvádějí celý svět. Big Pharma je také jedním z obžalovaných a brzy bude čelit nejtvrdší výzvě, pokud jde o udělení jejich „imunity“, která jim beztrestně umožňuje ubližovat lidem a zejména dětem po celém světě.  

            Většina epidemiologů to ví jako fakt. Tento fakt však očividně uniká Vaší úrovni znalostí, školení nebo odborných dovedností. Nechodil jste na hodiny epidemiologie a jen předstíráte, že jste odborníkem v této oblasti? Jsme si také velmi dobře vědomi, že ani generální ředitel WHO Tedros, není zdaleka kvalifikovaným lékařským odborníkem. Celá moje skupina pro vědeckou nanotechnologii si totiž velmi živě pamatuje na medializovanou a falešnou pandemii prasečí chřipky v roce 2009, kterou vyhlásila tehdejší generální ředitelka WHO Margaret Chan. Oba dva, Tedros i Margaret Chan budou předvoláni před americký soud, aby čelili důsledkům svých trestních činů týkajících se zmanipulovaných pandemií.      

            Celý můj vědecký tým pro nanotechnologie pracoval na úrovni Pentagon TSWG a DARPA, takže nečtete e-mail od laického nováčka, který nezná fakta o vědě, a zvláště o této podvodné COVID-19 předstírané pandemii.

            Pojďme v rámci Parlamentní vyšetřovací komise podrobně vyšetřit úplně vše ohledně mizerných lékařských rad, a to jak od pana Vojtěcha, tak i od pracovní skupiny při MZČR COVID-19, tak i samozřejmě od Vás samotného, a to přesně tak, jaké rady a nařízení ohledně nošení roušek šíříte. Tyto se totiž po ČR díky Vám šíří jen stejně tak dobře, jako zápach kravského hnoje, díky naprosté neefektivitě a neopodstatněnosti.                         

             Několik českých občanů ještě žije, a to zejména díky tipu, který jsem dal místním vědcům a lékařům tady v Praze ohledně léčby COVID-19 tzv. anti-IL-6R terapií, která blokuje vznik cytokinové bouře. Tato má na celém světě na svědomí velmi rychlá úmrtí mnoha lidí, ať již byla cytokinová bouře vyvolána podanou vakcínou proti chřipce, nebo nákazou prasečí chřipky, která byla většinou stejně registrována jako onemocnění COVID-19. Lék Tocilizumab, který v té době nebyl na seznamu schválených léků pro onemocnění COVID-19 v České republice, a to jen do té doby, dokud lékaři neuviděli, jak rychle účinkuje u těžkých případů či rovnou na probíhající silné cytokinové bouře. Musím uznat, že i přes počáteční pochyby odborníků o správnosti použití mnou navrhovaného léčebného postupu, to nakonec bylo velmi rychle zohledněno a schváleno jako další možná experimentální lékařská léčebná látka, která je účinná.

            Jsem odborníkem v této oblasti, protože jsem sám přežil útok „weaponizovanou“ ptačí chřipkou H5N1, který provedlo CDC jako pozemní test v červenci 2005 severně od ústředí CDC v Atlantě GA, a já jsem byl jednou z jejich zamýšlených obětí. Byl jsem vyléčen za 3 dny a v Evropě jsem za obchodními záležitostmi byl již pátý den.

            Máme k dispozici 82 pitev, které vyprávějí velmi zajímavý příběh, a ten bude projednáván u okresního soudu v USA předmětem trestní žaloby. 68 % z těchto 82 lidí zemřelo na plicní trombózu a DIC (diseminovanou intravaskulární koagulaci – krevní sraženiny) a žádný z těchto zdravotních stavů nemá nic společného s onemocněním podobným chřipce SARS, které by mělo za následek smrt člověka. Je to také dalším důkazem, že SARS CoV-2 není běžně přenášen vzduchem, a byl nejpravděpodobněji vyvolán samotnou vakcínou proti chřipce.

            CDC je za toto drženo jako zodpovědné samotným Bílým domem v USA, a připustilo, že NEEXISTUJE ŽÁDNÝ DŮKAZ, že SARS CoV-2 se přenáší vzduchem, takže Vy všichni, kteří to stále tvrdíte, s největší pravděpodobností lžete.

            WHO se také ukázala jako naprosto nechápavá a nekompetentní.   

            Takže nyní oba, jak WHO, tak i Vy tvrdíte, že případy „druhé vlny“ jsou na vzestupu kvůli zvýšeným počtům pozitivních výsledků testů PCR, a rozvolnění opatření ohledně nošení roušek. Avšak ani tato výmluva neobstojí.  Je to absolutní lékařský a vědecký PODVOD na Vaše občany ... takže Vy, jako epidemiolog a nyní ministr zdravotnictví se účastníte podvodů na českém lidu.

             Vyrábí Vaše ministerstvo zdravotnictví čísla na základě výtěrů a PCR testů, které nejsou přesné nebo spolehlivé?                             

             Po celou cestu do svého pekla zejména díky drakonickým opatřením aplikovaným v Austrálii, jejich ministerstvo zdravotnictví nakonec vyslovilo fakta, týkající se testů PCR. Tyto testy jsou naprosto zbytečné při zjišťování, zda je člověk COVID-19 pozitivní nebo ne. Lékař v Austrálii nám poskytl tyto informace z oficiálního oběžníku australského ministerstva zdravotnictví pro praktické lékaře. V oběžníku je uvedena informace, že testy PCR mají nulovou průkaznost ohledně jasného výsledku, zda testovaná osoba je na COVID-19 pozitivní, nebo ne.                  

             Nyní slyším, že Vy i ostatní usilujete o to, aby celá populace České republiky (+/- 10 700 000 lidí) byla podrobena testům PCR, přičemž o těchto testech je známo, že jsou podvodné. Znovu se projevuje Vaše záliba v podvodech a zneužívání problémů ve zdravotnictví pro Vaše osobní obohacení. Můžete však na to velmi tvrdě doplatit.

             K jakému přesnému účelu nebo na jakém základě lékařských a vědeckých poznatků předkládáte takový návrh?  Pravděpodobně používáte testy PCR pro zhruba 10 700 000 lidí, u nichž se prokázalo, že jsou pro poskytování pravdivých a přesných výsledků naprosto zbytečné? Jaký je Váš finanční zisk za prosazení tak hloupé myšlenky?                  

             Navíc, Vaše nová opatření, které jste oznámil dne 9. října 2020 jsou naprosto směšná:                

„Od pátku 9. října bude otevírací doba restaurací, barů a dalších stravovacích zařízení maximálně do 20:00. Krytá fitness centra, tělocvičny a bazény budou od 9. října zcela uzavřeny, uvedl český ministr zdravotnictví Roman Prymula.                

V restauraci u jednoho stolu nemohou sedět více než čtyři lidé. U jednoho stolu s jídlem v nákupních centrech, kde je mnoho stravovacích zařízení, mohou sedět pouze dva lidé. Kromě toho nebude v nákupním centru fungovat Wi-Fi, aby nedocházelo ke zbytečné koncentraci lidí na jednom místě.                

Do obchodu s potravinami mohou najednou vstoupit a nakupovat společně nejvýše dva lidé.

Omezení budou platit po dobu 14 dnů.“                  

            Další nařízení Vašeho Ministerstva zdravotnictví ze dne 12. října 2020 jsou od počátku absurdní. Ano, znovu zavřete školy a restaurace od 14. října do 3. listopadu, protože Váš tým nemá ani ponětí o tom, co děláte. Pokud vy a pan Babis očividně nečekáte na to, jak proběhnou volby prezidenta USA, a jaký scénář z těchto dvou možných budete předstírat, že budete hrát jako další.        

            Kdo přesně si vymyslel, že po ulici lze chodit bez roušky, v restauraci lze sedět bez roušky, avšak pro vstup do dveří restaurace, přes jejich práh, je povinné nosit roušku? A zaměstnanci restaurace musí nosit roušku, aby mohli obsluhovat hosty?                  

            Uvažoval jste Vy nebo někdo z Vašich zaměstnanců o existenci matky nebo otce s dvojčaty, nebo o tom, že mít 2 nebo 3 malé děti znamená mít „zakázáno“ nakupovat potraviny na další dva týdny? Nebo je někdo z českého Ministerstva zdravotnictví dost chytrý na to, aby přemýšlel o všech problémech, možnostech a okolnostech, nebo zvážil všechny možné způsoby, jak počítat do „3“ nebo „4“, pokud to zahrnuje manžela, manželku, dvě děti, ať už dvojčata, nebo jen 2 děti různého věku?                  

            Vynálezcem testu RT-PCR byl Dr. Kary Mullis, PhD., který získal Nobelovu cenu za chemii za svůj vynález. Mnohokrát jasně prohlásil, že PCR test není, a nikdy neměl být lékařským diagnostickým nástrojem. To, že Vy „odborníci na COVID-19“ stále trváte na používání podvodné testovací metodiky, je samo o sobě PODVOD.                  

             Jako lékař a epidemiolog nepochybně víte, že „asymptomatický“ znamená kromě „bezpříznakový“, ale také „absolutně neinfekční“ a PCR testy jsou bezcenné při určování toho, zda je člověk opravdu nemocný. Pokud onemocníte a bojujete s infekcí, testy PCR neumí rozlišit mezi běžným nachlazením, prasečí nebo ptačí chřipkou, COVID-19, meningitidou nebo dokonce hepatitidou A, B nebo C či spalničkami, příušnicemi atd., nebo mezi nedávno očkovanou osobou, u níž vyvolala vakcína odpověď antigenu. Testy PCR jsou jako pozitivní důkaz na COVID-19 stejně bezcenné jako roušky a stejně tak i vyžadování jejich nošení.                  

            Tak jako prezident Tanzanie John Joseph Mugufuli PhD.  prokázal, že testy PCR jsou natolik bezcenné, že koza, plody papáje a plody muďoulu trojlaločného byly pozitivní na COVID-19, a anonymně odevzdaný test u králíka se mu vrátil jako „neurčitý“. Prezident Mugufuli je držitelem titulu MSc. a PhD. v oboru chemie. Máte tento titul někdo z Vás nebo Vašich zaměstnanců?                  

            Testoval někdo z Vašeho ministerstva ovoce a zeleninu v místních obchodech s potravinami, aby zjistil, kolik naprosto nesmyslných výsledků COVID-19 pozitivních získáte zpět? Můžete to zkusit a získat skutečné povědomí o tom, jak mají testy PCR daleko k přesvědčivému lékařskému diagnostickému nástroji.                     

            Nedávno jsem si nechal provést test krve kvůli služební cestě. Určitě jako epidemiolog znáte význam toho, že jsem SARS CoV-2 „negativní“ na IgA, IgG a IgM. Krevní sérologický test je jediným způsobem, jak ověřit přítomnost jakéhokoli typu viru a reakce lidského autoimunitního systému na něj.                      

            Pokud se podíváte na poslední odstavec na straně 39 tohoto nedávného oběžníku FDA – CDC, uvidíte přiznání faktu ze strany CDC. Nikdy neměli k dispozici a dosud ani nemají izolovaný virus SARS CoV-2.                   

            Důležitost této skutečnosti je následující:                

            Za prvé, podle zákona FOI (Zákon o svobodném přístupu k informacím) některé významné výzkumné univerzity a vlády Velké Británie, Irska, Skotska, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a nyní i USA připouštějí, že neizolovaly jediný virus SARS CoV-2. To je více než problematické ve vztahu k podvodu, vydírání, bioterorismu a porušování lidských práv.     

            Za druhé, bez skutečné izolace cílového viru není možné přesně otestovat pozitivní nebo negativní výsledek (chřipka? ebola? SARS? nachlazení? ovoce? zelenina? koza? PCR nerozezná rozdíl), ani není možné vyvinout vakcínu. V tomto ohledu se celý tento podvod COVID-19 stává naprosto průhledným.                  

            Jsem si plně vědom minulých incidentů, které se týkaly společnosti Chambron s.r.o. a lobbisty / majitele Romana Janouška, a že Dr. PhD Soňa Peková, pan Luboš Pašek a pan Petr Ullrich se stávají obětními beránky za možné Janouškovo provinění, pokud zde k nějakému provinění vůbec došlo.                  

            Mějte jasně a zřetelně na paměti následující:                

            Dr. Soňa Peková, MD, PhD. napsala vědeckou publikaci, kterou PLOS v USA odmítla publikovat. Její vědecká publikace byla založená na 1795 případech, kdy jménem nemocnic a doktorů z České republiky provedla testy na SARS CoV-2. V té publikaci, založené na studiu genomů SARS CoV-2, píše, že „5’ UTR” viru (řídící centrum jakéhokoliv viru) nemůže být přírodního původu. Máme také důkazy, že CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) vydalo globální varování, v rámci, kterého radilo vědcům a laboratořím, aby se zaměřili na část 3’ viru, která rychle mutuje a neposkytuje žádnou vypovídající hodnotu pro cokoliv, včetně vývoje vakcíny. To jsou důkazy do žaloby týkající se trestního vydírání, bioterorismu a hrubého porušení lidských práv, ve které jsem hlavním žalobcem.                  

            Mějte na mysli, že dr. Soňa Peková bude jako odborný svědek spolupracovat s dr. Dolores Cahillovou, PhD. z Dublinu z Irska, a bývalou vedoucí Max Planckova virologického institutu v Berlíně. Obě jsou celosvětově uznávanými odbornicemi v mikrobiologii, imunologii a virologii. Máme i další řadu odborných svědků, kteří budou u soudu vypovídat.                   Budeme se také do hloubky zabývat tím, co se jeví jako „hon na čarodějnice” mezi olomouckým žalobcem, jeho vztahu s ANO, Babišem, atd. a pokud to bude nezbytné, uchýlíme se k nařízení amerického státního soudu k zastavení toho, co se jeví jako podvodné trestní stíhání klíčového odborného svědka. Víme, že Bezpečnostní informační služba ve svých výročních zprávách opakovaně upozorňuje na „nežádoucí ovlivňování rozhodování veřejných činitelů lobbisty“ a prosazování partikulárních zájmů na úkor zájmu veřejného. Ukazuje i na obory, jichž se to týká především: tvorba právních předpisů nebo strategických dokumentů v oblastech hazardních her, zdravotnictví, dopravy, finančnictví, energetiky….                  

             Toto není ojedinělý případ a místo, kdy se něco takového stalo. Máme dvě odvážné zdravotní sestry z Británie a USA, které vystoupily s klíčovými důkazy, a oběma bylo zakázáno pracovat v pozici zdravotní sestry za to, že se odvážily říct pravdu nebo poskytnout důkazy pro soudní žalobu. V Británii a USA jsou také dva doktoři, kteří bojují o udržení si své lékařské licence za to, že se odvážili říct pravdu. Jsme si vědomi toho, že někteří doktoři medicíny, zdravotní sestry a pracovníci hygieny v České republice dostávají instrukce k tomu, aby dělali špatné věci, a to je pro politiky velmi tenký led, pokud takováto nařízení vydávají.

             Světová zdravotnická organizace (WHO) brzy dostane tvrdou lekci o tom, jak silná je pravda, stejně tak jako kdokoliv další, kdo se podílí na tomto globálním podvodu. Pravda zvítězí, ať už se to lidem, jako jste Vy pane Prymulo líbí, nebo ne.

            Jste si jako doktor a epidemiolog vědom toho, že SARS CoV-2 typu A má původ v USA v rámci jejich GoF („gain-of-function) výzkumu biologických zbraní? Asie bojovala s typem B a Evropa s typem C, kromě omezeného mísení se, kvůli obchodování a turismu. Máme několik způsobů, jak tato fakta u soudu prokázat. Každý nový patogen začal někde jako typ A, a to někde nebylo ve Wuhanu v Číně.  

            Jste si jako doktor a epidemiolog vědom toho, proč je naprosto nemožné vyvinout vakcínu proti RNA koronaviru, který způsobuje běžné nachlazení, způsobené SARS CoV-1 v roce 2003 a MERS v roce 2009? Momentálně existuje zhruba 36 nebo 37 mutačních poddruhů původního SARS-CoV-2 typu A, který rychle zmutoval do typu B v Asii a typu C v Evropě, a nyní vytvořil ještě daleko více mutací.  

            Neexistují žádné vakcíny proti jakémukoliv typu RNA koronaviru, protože příliš rychle mutují na to, aby byly zachyceny pro skutečnou léčbu nebo prevenci. Vakcíny proti koronaviru, a vládní sliby o vakcínách, aby se život lidí mohl vrátit zpět do normálu, jsou podvod a klamání veřejnosti. Tento pokus WHO, Gatese, GAVI, CEPI a celého farmaceutického průmyslu o získání peněz tím, že všechny na světě naočkují, je hloupá a očividná chamtivost. Když je řeč o CEPI, víme o dohodě mezi CEPI a Novavax v Bohumili. Musíte si vážně zjistit důvod, proč Novavax nikdy úspěšně nedokončil testování vakcíny. Všichni výše uvedení jsou na seznamu obžalovaných.  

            Vážně Vám, jako doktorovi a epidemiologovi, tato oficiální a vážně upravená fakta od CDC ukazují „pandemii”, nebo je skutečnou pandemií zastrašující mediální a vládní propaganda lží a soustavné terorizování svých vlastních občanů? Mediální humbuk, zveličování, narážky a naprosté lži, které nejsou zdravotními fakty a lidé na celém světě si začínají uvědomovat rozsah celého podvodu COVID-19 a škod, které tím utrpěly jejich životy, zdraví a budoucnost.    

            Věnujte pozornost spojení „pokud jsou nakažení”, protože pokud člověk není nakažený, jeho šance na úmrtí na COVID-19 je ve stejném procentuálním rozsahu jako šance na zásah bleskem nebo asteroidem z oblohy. Vaše udržování nařízení nošení roušek v jakékoliv formě a kdekoliv, a z jakéhokoliv důvodu, je naprosto absurdní a ničeho se tím nedosáhne. To stejné platí pro udržování rozestupů (social distancing), lock-downy nebo karantény pro zdravé lidi z jakéhokoliv vymyšleného důvodu, nebo jakákoliv snaha vnutit lidem PCR testy nebo vakcíny opět z jakéhokoliv důvodu, pokud se rozhodnou říct „NE”.  

            Podvod rozhodně není záležitost veřejného zdraví. Podvod je trestní záležitostí pro jednání soudů.

            CDC, federální a státní zdravotnické instituty v USA to přehnaly s PCR testováním, ale to se jim také vymstilo. Tohle je jen jeden příklad z mnoha dalších.                                  

            Možná Vám unikla skutečnost, že pod tlakem prezidenta Trumpa i CDC nyní přiznává pravdu. Rok 2020 je až na 20. místě v žebříčku vážnosti všech příčin nadměrných úmrtí za posledních 21 let. O jaké „pandemii” je tedy řeč, kromě nesprávného a nadbytečného používání tohoto slova, a toho, že vlády a média halasně propagují něco, co vůbec nemá takový dopad, a jsou zapojené do bioterorismu proti svým vlastním občanům?                     

            CDC už ví, že jsou jmenovaným obžalovaným v žalobě týkající se trestního vydírání / bioterorismu, kterou budu podávat. Jsem hlavním žalobcem spolu se symbolickými 2020 ostatními americkými, a i neamerickými žalobci.

            Každý z Vás, Vy epidemiologičtí klauni z WHO, odmítáte přiznat, že prasečí chřipka se v roce 2019-2020 vážně proběhla. Jen v Evropě zemřelo 186 000 lidí na prasečí chřipku, a dokonce i smyšlená a hrubě zveličená čísla COVID-19 na tuto chřipku nedosáhla.  

            Navštivte www.euromomo.eu, pokud o tomto webu nevíte. Mapa a statistické grafy jsou velmi výmluvné, i když Litva, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Česká Republika svými daty na tuto webovou stránku nepřispívají. 186 000 mrtvých na prasečí chřipku plus vysoký věk a komorbidita mínus 6 národů EU, které do databáze nepřispívají svými statistickými daty.  

            Sezóna prasečí chřipky si v USA a Kanadě vyžádala menší oběť na životech než v posledních letech, proto je rok 2020 až na 20. místě za posledních 21 let. Pokud by se jakýkoliv rok z posledních 21 let mohl kvalifikovat pro vyhlášení pandemie, byl by to rok 2018, který je na první místě z posledních 21 let, ale nikdo tehdy nešířil strach z „pandemie”. Rok 2018 ale nebyl rokem 2020, když více jak 10 let plánovali spustit tento podvod na celém světě v rámci svého ID2020, OSN Agendy 21 a OSN Agendy 2030. Toto vše brzy skončí u soudu.  

           Má Vaše Ministerstvo zdravotnictví vůbec ponětí, proč tato pandemie v České republice a většině ostatních národů jako první a nejsilněji zasáhla domovy důchodců a pečovatelské domy, kde se starým lidem pravidelně podávají vakcíny proti chřipce pod přetvářkou ochrany jejich zdraví? Jelikož většina těch lidí není schopná chůze, nechodí nakupovat a nechodí ani na žádné párty, jak je možné, že „vzduchem šířící se SARS CoV-2” zasáhl tak dramaticky pouze pečovatelské domy, a ne zbytek populace?    

           Známe na to odpověď a je zvláštní, že ministerstva zdravotnictví nadále přehlíží fakta, která jim bijí do očí. Věřím, že víte, že neznalost zákona není legitimní obhajobou, když je člověk hnán k zodpovědnosti za provinění, a v tomto případě za úmyslné lži a úmyslná provinění, které přesahují hranici občanských záležitostí až na věci trestní.                  

            30. ledna 2020 jsem se vrátil do Evropy ze služební cesty z Kanady, a ještě jsem neviděl ani jednoho člověka, který by byl nemocný chřipkou nebo SARS CoV-2. I když jsem od té doby navštívil Belgii, Nizozemsko, Francii, Německo, Švýcarsko a Prahu. Jediné případy COVID-19 byly v pečovatelských domech, domovech důchodců, nebo po vakcinaci proti chřipce, a jiných umělých zcela účelových zásazích povahy trestné nedbalosti a trestné činnosti některých zúčastněných stran.  

            Také trasujeme spojitost mezi lidmi, kteří nedostali vakcínu proti chřipce a nedostali COVID-19, oproti počtu lidí, kteří dostali vakcínu proti chřipce a dostali i tak chřipku, nebo byli jedni z těch, kteří navýšili počet legitimních případů COVID-19 pomocí serologického testu, bez zbytečného PCR testu. Statistický trend jasně ukazuje, že pokud se člověk chtěl vyhnout nakažení COVIDEM-19, stačilo mu pouze se vyhnout nebo odmítnout očkování proti prasečí chřipce z roku 2019-2020. Tohle bude před americkým soudem také projednáváno v rámci trestního řízení.  

            Jsem přesvědčen, že jste si vědom toho, že v Německu se pracuje na velké soudní žalobě, která se také dostane do České republiky, protože můj tým bude té německé žalobě co nejvíce napomáhat. Na rozdíl od České republiky, kdy Kulovy-Blesk.cz žádal Poslaneckou sněmovnu ČR o vytvoření Parlamentní vyšetřovací komise nejen tohoto globálního podvodu COVID-19, tak v Německu probíhá formální, avšak neparlamentní vyšetřování přímo samotnými odborníky z řad lékařů, vědců a právníků.  Ve chvíli, kdy si toto čtete, se připravuje soudní žaloba proti vládě kancléřky Merkelové a jejím ministrům zdravotnictví a institucím jako je institut Roberta Kocha a dalším.    

           Kulovy-Blesk.cz zveřejnil otitulkovanou verzi videa dr. Reinera Fuellmiche, ve kterém mluví o tom, na základě, čeho se bojuje proti kancléřce Merkelové a dalším. V prvních 24 hodinách tohle video získalo přes 60 000 zhlédnutí, většinou od lidí z České republiky a Slovenska. Teď se již bavíme o více než 160.000 zhlédnutí, a to jen na platformě YouTube, a ani nepočítáme jeho další masivní šíření přes necenzurované platformy a organické sdílení na sociálních sítích.  

http://www.kulovy-blesk.cz                  

            Jsem hluboce přesvědčen, že USA zajistí, aby všechny národy zaplatily svým vlastním občanům způsobené škody, včetně České republiky. Tomu se říká „zodpovědnost”, pane ministře zdravotnictví Prymulo, a Vy rozhodně nejste imunní vůči pravdě nebo zodpovědnosti.                  

            Opravdu si myslíte, že Vám věříme, že vše to, co děláte, děláte kvůli našemu zdraví a ochraně zdraví starších lidí?                  

            To, co se děje už absolutně překračuje hranice zdravého rozumu a přípustnou normu. Novináři normalizace by se od vás mohli lecčemu přiučit. Toto nepodložené a záměrné šíření děsu, paniky a strachu – je trestuhodné. Styďte se.                  

            Ke slovu se na místo skutečných odborníků dostávají takoví blázni a šílení vědci jako parazitolog Flégr. Toto je opravdový klaun z hororu „Všichni tady umřeme“. Ano, kdo chce, ať se svěří do péče jeho názorů. Pánbůh s nimi.                  

            Vše výše uvedené ani trochu nešeptá slovo PANDEMIE, a všechna dosud učiněná opatření, vyhlášená ať Vámi nebo Vaším předchůdcem panem Vojtěchem, jsou z mého pohledu drakonická a zcela neopodstatněná, jsou hrubým porušením lidských práv, nehledě na nedozírné poškození ekonomiky, které tak svými naprosto hloupými činy způsobujete.    

S úctou,

Karl W. B. Schwarz

Managing Director, CEO

Tokata Nanotechnologies AG

Kreuzlingen CH-8280


Radek Pech, David Formánek (www.kulovy-blesk.cz)    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Radek Pech, David Formánek (www.kulovy-blesk.cz) svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...