Desatero opatření vlády 20/21

Vládo!
my níže podepsaní požadujeme:
 
1) Rovnoprávné podmínky pro živnostníky a malé firmy - proč musí mít zavřeno a nadnárodní společnosti nebo nákupní centra mohou fungovat?
Zaměř se na omezení koncentrace lidí a nezvyšuj jí tím, že dovolíš jen pár podnikům fungovat!
 
2) Zajisti distribuci antigenních testů, LAMP testů a roušek od českých výrobců a do všech domácností zdarma! Testování nech na lidech samotných!
 
3) Přezkoumej pozitivní účinky vitaminu D a léku Isoprinosine. Zajisti jejich distribuci opět do všech domácností zdarma!
 
4) Vyvaruj se lockdownu, pokud k takovému kroku přistoupíš, ohlaš ho nejméně s týdenním předstihem na přesně stanovenou (neporušitelnou!!!) dobu. Lockdown by měl platit pro všechny společnosti bez rozdílu s výjimkou životně důležitých služeb. Vyvaruj se toho, protože se ukazuje, že "zpětný ráz" lockodownu, tj. rozvolnění je pro vývoj epidemie ještě horší než "pouhé" omezování koncentrace lidí.
 
5) Nemocenskou nech 100%. Opravdu nutíme nemocné spoluobčany, aby onemocnění tajili a chodili do práce kvůli výdělku? To nemůžete myslet vážně.
 
6) Hledej řešení jak nezavírat, ale jak umožnit fungovat. Příklady realizace koncertů se vstupem pro občany s negativním textem jsou krásnou ukázkou, že to jde.
 
7) Najdi všeobecnou shodu pro podobu odškodňovacího zákonu - únosnou pro postižené i pro stát bez byrokratických podmínek a výjimek. Každá výjimkou se Ti podařilo někoho poškodit. Ignorace tohoto bodu nepomáhá ani státu, ani ekonomice!
 
8) Zruš nepotřebné investice bez rozumné návratnosti jako je např. "Zemanův kanál". Opravdu na to není vhodná doba. 
 
9) Připrav podobu ekonomické podpory firem a živnostníků pro poCovidovou dobu. Pokud se nemáme z těchto škod dostávat 10 let, budeme potřebovat obdobu Mashallova plánu. 
 
10) Pokud nedokážeš některý z bodů do 30 dnů od obdržení petice realizovat, odstup!
 
Děkujeme, chceme jen Svobodu a spravedlnost.

Mikuláš Hrstka    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Mikuláš Hrstka, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...